4 Ağustos İzmir Cumhuriyet ve Demokrasi Mitingi

İZMİR , GÜNDOĞDU MİTİNG ALANI
İZMİR , GÜNDOĞDU MİTİNG ALANI

Türkiye’de tüm illerden İzmir Gündoğdu miting alanına otobüsler sefer yaptı. Milyonların hep bir ağızdan “Demokrasi ve Cumhuriyet için slogan atacağı birlik mitinginde siyasi söylemler olmayacak. Tek Bayrak Türk Bayrağı olacak. 15 Temmuz darbe girişiminin ardından İzmir’de Tarihe yazılacak Demokrasi ve Cumhuriyet buluşmasına saatler kaldı.

   4 Ağustos İzmir Gündoğdu Meydanı Cumhuriyet ve Demokrasi Mitingibir ilki yaşatıyor. Ev sahipliğini İzmir’in yapacağı bu dev buluşmada Türk Milletinin birlik ve beraberliğini demokrasiye olan inancını tüm dünyaya gösterecek.

4 Ağustos İzmir Demokrasi ve Cumhuriyet Mitingine Ak Parti’de katılıyor.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katılımıyla Gündoğdu Meydanı’nda yarın (Perşembe) günü yapılacak miting önce hazırlıklarda sona gelinirken, CHP İl Başkanı Alaattin Yüksel önemli açıklamalarda bulundu.

Tüm darbe ve darbe girişimlerine karşı…
4 Ağustos mitinginin yapılmış tüm darbelere, darbe girişimlerine ve her türlü diktaya karşı yapılacağını belirten CHP İl Başkanı Alaattin Yüksel, “Bugün bu mitinge katılmayacağız da, ne zaman katılacağız? dedi

BURADA SİYASET YOK

CHP İzmir İl Başkanı Alaattin Yüksel, “Şimdiye kadar İzmir’de çok miting gerçekleştirdik… Ama onların hepsi seçimlerle ilgili siyasi mitinglerdi. Bu mitingin farkıysa, bu mitingin sahibinin İzmir olmasıdır. Burada siyaset yok” dedi.

 

gündem haberleri www.istanbulgazetem.com haber sitemizden ve Basılı yayınımızdan takip edebilirsiniz .

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ

Türkiye’nin her yerindeyiz.Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

ABONE KAYIT : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

HESAP NUMARAMIZ

YAPI KREDİ /Varol Kısa

Ferahevler Şubesi / Şube no: 1139

Hesap no: 89757664

IBAN: TR23 0006 7010 0000 0089 7576 64

Bir cevap yazın