AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan cevap verdi

bulent_turan_akparti_basvelili_habere_cevap_verdi

 

Bülent Turan

 17 Ocak 1975, Çanakkale doğumlu, Turan, Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Yüksek lisansını Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünde yaptı. Turan Hukuk Bürosunun yöneticiliği, Hukukçular Derneği Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu Üyeliği yapmıştır.

 

TBMM XXIV. İstanbul ve XXV., XXVI. Dönem Ak Parti Çanakkale milletvekilidir.

Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

HABERİMİZ İÇİN  TIKLAYIN 

chp_akparti_istanbul_haberleri_gundem

    10 Temmuz 2016 tarihinde yayınladığımız haberimizden sonra, AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan sosyal medya’dan cevap verdi. Sayfasını kendisinin kullandığını veya  kullanmadığımızı bilemediğimiz için haber sitemizden teşekkür haberi yayınlıyoruz. Kendisine ait sosyal medya sayfamızdan bizlere “İroni nedir” açıklamasında bulunan Turan’a teşekkür ederiz .

Fakat biz bu teşekkürü ironi olarak yapmıyor, gerçek anlamında kullanıyoruz.

Çünkü bu kısacık anda bir çok ders çıkartılacak notlar aldık.

NEDEN TEŞEKKÜR EDİYORUZ . 

   Öncelikle haberimizin manşetiyle bizlere yorum yapmadan içeriğini okuduğu için teşekkür ediyoruz. Çünkü sosyal medyada bir çok yorum sadece manşetler üzerinden bize ulaşıyor. Buda gösteriyor ki , okumaya karşı bir tembellik var.  İçeriğini okuduktan sonra bizlere gönderdiği cevap için bir kez daha teşekkür ederiz.

     Seviyeli tartışma ortamı için teşekkür ederiz.  Bir çok yorumlarda halkımız direk hakaret ederek veya tehdit ederek cevap verirken Sayın Turan ,bizleri muhatap alıp saygı çerçevesinde cevap verdiği için  teşekkür ediyoruz.

     Anlayışı için teşekkür ediyoruz.  Bir kısım siyasetçinin makamlarından çok daha yüksek basamaklarda görev yapmasına rağmen , Ak Parti’nin yani iktidarda bulunan bir partinin Milletvekili ve Grup Başvekili olarak makam ve mevkisinin gücünü kullanmadan anlayışlı bir şekilde bizleri muhatap aldığı için teşekkür ediyoruz.  Bir kısım olarak sınıflandırdığımız siyasetçilere de örnek davranışı için teşekkür ederiz.

  Bu haberimizi hem teşekkür amaçlı hemde değişmeyen güzel kişiliği için sayfalarımızda yer veriyoruz .

Teşekkürler sayın Bülent Turan ve görevinizde başarılar dileriz. 

Varol Kısa 

İSTANBUL GAZETEM 

İmtiyaz Sahibi

 

bulent_turan

 

İSTANBUL’UN TEK GAZETESİ İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ

İstanbul Gazetem  her haberi yerinde ve belgeleriyle yaptı. İşte bu yüzdendir ki  İstanbul okuyucuları gazetesini seçti. Reklam gazetesi , şantajcı gazete , yandaş gazete gibi ünvanlarla anılan yerel gazetelerin yerine ” Haberi yerinde ve doğru yazan gazete ” ile “Kendilerine en yakın isim Varol KISA ” yı tercih ettiler. İstanbullular  artık “İstanbul Haberlerini, İstanbul Büyükşehir Belediye etkinliklerini, haberlerini ”İstanbul Gazetem VAROL KISA ‘dan takip ediyor .

Abone olun İSTANBUL GAZETEM kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem Dağıtım Alanları: Türkiye’nin her yerindeyiz.

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

ABONE KAYIT : Varol Kısa (0535 248 40 23) 

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Abone olacağınız gibi , yayın hayatımıza devam etmemiz için gizli destekçimiz olabilirsiniz. Siz istemedikçe, isimler ve kurumlarınız açıklanmayacaktır.

HESAP NUMARAMIZ

YAPI KREDİ /Varol Kısa

Ferahevler Şubesi / Şube no: 1139

Hesap no: 89757664

IBAN: TR23 0006 7010 0000 0089 7576 64

Bir cevap yazın