AK PARTİ Kağıthane İlçe Başkanı Serkan Cantürk; 23 Haziran’da yine rekor kıracağız

Serkan Cantürk; 23 Haziran’da yine rekor kıracağız

 

23 Haziran İstanbul Büyükşehir belediye başkan seçimi tüm ilçelerde hızla hazırlıkları sürerken , AK Parti Kağıthane İlçe Başkanı Serkan Cantürk 23 Haziran’da yapılacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için Kağıthane’de yine rekor kıracaklarını ifade etti.

 

Seçim Koordinasyon Merkezini oluşturarak çalışmalara başladıklarını ifade eden Cantürk,  teşkilatımızda çok büyük bir heyecan var.  Özellikle binlerce üyemiz ilçe teşkilatına gelerek görev almak ve  çalışmak istiyor dedi. Ramazan dolayısıyla iftardan sonra  belediye başkanımız Mevlüt Öztekin beyle yaklaşık 10-15 arasında programlara katıldıklarını vurgulayan Cantürk,  halkımızın çok büyük teveccühü ile karşılaşıyoruz. Sahurlara kadar çalışıyoruz. Bu sefer halkımızda işi sıkı tutuyor ifadelerine yer verdi.Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin’e de gece gündüz çalışmalarından  dolayı ayrı bir parantez açarak teşekkür eden Cantürk,  ‘’başkanımız sağ olsun, Allah razı olsun  bir günde ancak 2-3 saat uyuyabiliyor’’ ifadelerini kullandı

 

Kağıthane’de adeta bir seçim çalışma ordusu kurduklarını ifade eden başkan Serkan Cantürk, toplumun herkesimine; hemşehri oluşumlarına, Sivil Toplum Örgütlerine, gençlere, kadınlara  bir şekilde sandığa gitmeyen seçmenlere yönelik önemli projeler geliştirerek bire bir iletişim sağlıyoruz. Yaptığımız çalışmalarda halkın olaya sahiplendiğini ve Binali başkanımıza karşı büyük bir sevginin olduğunu görüyoruz. Yaparsa AK Parti yapar algısının halkta önemli bir yer tuttuğunu bu sefer  işi maceraya  bırakmayacaklarını vatandaşlarımız kesin dille ifade ediyor dedi.

 

 

SIRADAKİ HABER 

CHP Lİ BELEDİYE BAŞKANI EMEKÇİYİ İSYAN ETTİRDİ

Sarıyer belediye başkanı Şükrü Genç, Basın birimi sorumlusu Cengiz Kahraman ile birlikte çalıştığı İstanbul genelindeki yerel basın ile ilişkisini kesti. Yalova seçimlerinde 1 oy ile kazanan partinin mensubu bir başkanın , 23 Haziran öncesi bu kararı kınama mesajları aldı.

ŞÜKRÜ GENÇ NE YAPMAK İSTİYOR …

 

 

 

 

 

   Haber : Varol KISA – İstanbul Gazetem