Ali GENÇ, Balkanlar’dan geldi. Aşüre dağıttı.

Ali GENÇ, Balkanlar’dan geldi. Aşüre dağıttı.

SASİDER  üyeleri “Aşüre Günleri” kapsamında Sarıyer Merkez Mahallesinde Aşüre dağıttı. İş görüşmeleri için Balkanlarda bulunan Ali Genç ; emek veren tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. Böyle bir günde onları yalnız bırakamazdım.” dedi.

 

SASİDER  üyeleri Sarıyer Merkez Mahallesinde kurdukları stantlarda vatandaşlara Aşüre ikram etti.  İş seyahati dolayısıyla Balkanlarda bulunan Ali GENÇ’in katılımda bulunamayacağı düşünülürken , Başkandan bir sürpriz gerçekleşti. alanda yerini alan GENÇ, Aşüre dağıtımında bulundu. Başkan GENÇ ve Yönetim kurulu üyeleri daha sonra SASİDER merkez binasında günün analizini gerçekleştirdi.

Burada basın açıklamasında bulunan  Başkan GENÇ; Sarıyer Sivaslılar Derneği,   Dini ve özel günlerde halkımızın yanında olmaya devam edecektir. Hiç bir kişi ve kurumdan beklentimiz olmadan sadece amacı önce Sarıyer ve Sarıyerliler olan derneğimiz aynı zamanda Sivaslı hemşerilerimizin birlik ve beraberlik içinde birbirimize maddi manevi yardımlaşma duygularıyla bir bütün olmuş dernektir. ” dedi . Daha sonra misafirlerinin sorularınıda cevaplandıran Genç ; Sarıyer gerçekten bir inci dir. Bizim tek yapmamız gereken üzerinde toz bulunan ve parlaması engellenen bu incinin gerçek ışığını verebilmesi için yürekten karşılıksız ve hiç bir menfaat gözetmeden temizleme çabasıdır. SASİDER  önceliği ilçesi olan, gençler ve vatandaşlarımızın huzur ortamında daha ferah yaşam şartlarını arayan fedakar arkadaşlarımdan oluşmaktadır. günü geldikçe projelerimizi değerli basınımızın aracılığı ile sizlere duyuracağız . Katılımınız ve dernek üyelerimizin emeğine teşekkür ederim .” dedi.

 

“İSTANBUL GAZETEM (İstanbul’da en çok okunan Ailenizin tek gazetesidir)

HABER: VAROL KISA/ İSTANBUL GAZETEM 

İSTANBUL   haberleri www.istanbulgazetem.com haber sitemizden ve Basılı yayınımızdan takip edebilirsiniz .

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ

Türkiye’nin her yerindeyiz.Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05″

Bir cevap yazın