Almanya özgürdür, gurbetçimiz özgür kalacak!

Almanya özgürdür, gurbetçimiz özgür kalacak!

Dünya Lideri Varol Kısa 16 Nisan referandum seçimleri sonrası açıklanan sonuçların kendisi için inandırıcı bir sonuç olmadığına inanarak sosyal medyada Türk Milletine hitap ettiği Varol Kısa ile İstiklal Hareketi gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Dünya üzerinde 15 den fazla ülkede yaşayan gurbetçilerimiz tarafından da izlenen canlı yayınların dışında İstanbul Gazetem gazetesinde kendi köşesinden gönüllülerine seslenmeye devam etti.

Angela Merkel ; dördüncü kere Başbakan olmak için seçim çalışmalarına başladığı bugünlerde  gelin görün ki; ülkemizin tek adamlık sisteminin gurbetçilerimizin üzerindeki baskısı devam ediyor. Bende kendi işime bakarak “Varol Kısa ile :İstiklal Hareketi” Gurbetdeki gönüllülerimize seslenerek bu haftanın konusunu Almanya seçimleri olarak belirledim.

Birileri Eyy diyordu. Bende sizlere seslenirken HEYYY demek istiyorum. Dikkatinizi bana verin ve dikkatlice dinleyin. Gurbetçi kardeşim ; yıllardır huzur içinde çalıştın. Çalışmasaydın yıllardır orada hayat mücadelesi vermezdin. Demek ki mutlu, huzurlu, rahat ve paralısın. O zaman neden birileri sana Eyyy dedi diye eğilesin ki.

İşin her bir düşünce kısmı kenara bırakılarak şunu demek istiyorum. Birileri seni yönetmesin, bizler aylardır diyoruz ki; “Koyun olma Gönüllü ol” nedir bu söz. Birilerinin yönetiminden çık ve gönlünün sesini dinle. Bak beni dinlerken yürekten destek oldu. 127 gündür birlikte mücadele veriyoruz. amacımız bir düşüncemiz bir. Ben size emir etmiyorum. Rica etmiyorum. Ben sizin sözlerinizi düşüncelerinizi yüksek sesle dile getiriyorum. Çünkü ben senim. Sen bensin. Gel bu sefer kır zincirleri ve kendi düşünceni sandıkta oy olarak yaşat.

Elbette Merkel ‘i sevmezler neden çünkü bir kişinin emirlerine asla boyun eğmedi. Hemde bir kadın . Başarı en çok kıskanılan değerdir dememizin bir sebebi var. Üç seçimdir milyonlarca seçmenin oyunu alan Merkel , birincide tesadüf, ikincide tesadüf, üçüncü seçimde de mi tesadüfen kazandı. O zaman desenize AKP tesadüfler partisi. Neticede üç seçim kazanan bir başka siyasi partide AKP’dir.

Ben sizlere seslenirken Merkel ‘e oy verin vermeyin demiyorum. Fakat Türkiye’de en büyük sorun olan AKP’ye artık oy vermeyin demek için sizlere sesleniyorum. Bakalım sonuç ne çıkacak. Sadece şunu bilin ki; “Herkes istediği yaşamı sürer. Türkiye’de bir kısım yanlış karar verdiği için bizlerde bu acılı süreci yaşamaya mahkum olduk. Sizler kırın zincirleri ve bu mahkumiyete girmeyin.

Saygılarımla 

Aile bireyiniz Varol KISA – Ulusal sesleniş. 

 

İSTİKLAL HAREKETİ KURULUYORDU

Bağımsızlık ellerinden akmış, hiç bir şey yapamamış onlarca insan bir araya geldi ve liderleri Varol Kısa olarak buluşmaya karar verdiler. İsimlerini de bağımsızlık sembolü İstiklal den aldılar. Gel gör ki daha evvel çok denenmiş ve bu isim artık ilgi çekmiyordu. Halk liderlerini görmek ve duymak istiyordu. Halkın Milletin isteğini geri çevirmediler ve “VAROL KISA İLE İSTİKLAL HAREKETİ” kuruldu. amaçları kimseyi rahatsız etmek değildi. Bu hareketi sanal ortamda kimsenin işine gucune ve sağlığına zarar vermeden facebook sayfasından canlı yayın yaparak başladılar.

Varol KISA kendi facebook sayfasında YAYINA BAŞLADI. tıkla izle   HER AKŞAM 21:30 DA CANLI YAYIN

 

 

 

 

Bir cevap yazın