Bayrampaşa ADALET nöbetinde

Bayrampaşa ADALET nöbetinde

İLKEMİZ;İstanbul Gazetem her yerde olduğu gibi GÜNDEM haberlerinin en çok okunan ve en çok güvenilen tek gazete oldu. Bunun sebebi sadece habercilik değil, halkın iradesini de öne alan işler yapmamızdır. Halkımız bizlere güvenir ve sahip çıkar. Böylece bulunduğumuz her yerde birinci sırada olmamız çok normal oluyor. Kimileri gazetecilik adı altında şantaj ve yalan haberler yaparken bizler İstanbul Gazetem olarak asla bu yöntemi benimsemedik ve hiç uygulamadık.

Maçka Parkı’nda ‘Adalet Nöbeti’ 7. gününde

CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun başlattığı Adalet Yürüyüşü”nün yedinci gününde İstanbul Maçka Parkın’nda paralel olarak başlatılan demokrasi nöbeti de devam ediyor.
  İstanbul Gazetem ve Varol Kısa ile İstiklal Hareketi gönüllüleri’de  Maçka Parkı’nda ADALET mücadelesine destek vermek geldi.
Maçka Parkı içerisinde gurupları gezerken CHP Bayrampaşa Kadınkolları ile sohbet ettik ve görüşlerini aldık. …
  CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu’nun tutuklanmasının ardından, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ankara’dan İstanbul’a başlattığı “Adalet Yürüyüşü” ile birlikte İstanbul’da partililer ve vatandaşlar, Maçka Parkı’nda yedinci gününde demokrasi nöbetini tutmaya devam ediyor
Nöbetin yedinci gününde CHP’li temsilciler sabahın erken saatlerinde parka gelerek nöbete başladı. Çevrede polisin de güvenlik önlemleri devam ediyor
Nöbet sürecince her gün Maçka Parkı’nda söyleşiler, konserler ve tiyatro ile film gösterimleri, yeryüzü sofraları kurularak iftar yapılıyor. 

CHP BAYRAMPAŞA KADINKOLLARI

Sıralı günlerde nöbet çizelgesi hazırlayan CHP İstanbul İl Başkanlığı yedinci güne CHP Bayrampaşa İlçe Başkanlığı’nı yazmıştı. Bu balam da görev yerine gelen CHP Bayrampaşa ‘nın kadınkollarının ziyaret ettik. Bizleri gülen yüzleri ile karşılayan örgüt üyeleri gündem ve ADALET YÜRÜŞÜ hakkında bilgilendirdiler. Tek tek isimlerini yazmadığımız gurup “Hepimiz adalet arıyoruz , isimler değil mücadele çok önemlidir” dedikleri için isimsiz kahramanlar diyerek devam edelim haberimize.

 İsimsiz kahramanlar “Vaz geçmek yok” dediler.

 CHP Bayrampaşa Kadınkolları üyeleri adalet yürüyüşü tüm ülke geleceği için yapılmaktadır. Bunun siyasi bir parti simgesi haline gelmesi elbette karşı taraf için bulnmaz kumaş olur. Biz burada halkımızla ve tüm siyasi parti üyeleriyle birlikte Adalet için müvadele veriyoruz. Bakın hiç bir CHP bayrağı veya flaması yok. Çünkü artık ülkenin ayağa kalkarak yürüme zamanı gelmiştir. Birlik zamanı ve herkesi bu davaya davet ediyoruz” dediler.

VAROL KISA / İstanbul Gazetem

GAZETEMİZE DESTEK OLMAK İÇİN TIKLAYIN .

Abone İstanbul Gazetem

Fecebook sayfamızda takip edebilirsiniz.. Fotoğrafları görebilirsiniz.

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Bir cevap yazın