BEKİR BATU’DAN CENGİZ KAHRAMANA “SOSYAL MEDYADAN” CEVAP GELDİ

BEKİR BATU’DAN CENGİZ KAHRAMANA “SOSYAL MEDYADAN” CEVAP GELDİ

Noktasına dokunmadan sizlere yayınlıyoruz.

Bekir Batu diyor ki

Sevgili CENGIZ KAHRAMAN Yeni Akit’in yayınladığı haberi yorumsuz aynen sitemizde yayınladık diye nedense çileden çıktın. Gazete haberinde senin 1.5 MİLYONLUK hediye daire aldığını yazıyor. Gerçi bu olayı kabul eder tarzda aynı gazeteye açıklama da yapmışsın. Şimdi çıkıp öndeden kabul ettiğin haberi yalanlamaya yelteniyorsun.

Madem ki güya haber yanlış o zaman Yeni Akit’in haberini tekzip edip neden yayından kaldırtamadınız? İnsan gibi varsa bir açıklaman gecenin bir vaktinde sarhoşlar gibi arama yapmana gerek yok, yazılı metin hazırlayıp açıklamanı gazetemize gönderirdin, biz de değerlendirir kararı okuyucuya bırakırdık. Şayet sen türlü hakaretler etmeyi tercih ettin.

Bil ki biz hiçbirşeyin altında kalmayız. Bunu en iyi de sen bilirsin. Ancak ne varki önce hukuk ve adalet. Bu yüzden yaptığın tüm hakaretler tek tek kaydedilmiştir. Derdini artık cumhuriyet savcısına anlatacaksın. Bugün gereken adli işlem yapılacaktır. Sarıyer Belediyesinin senin gibi seviyesiz üsluplu kişilerce yönetiliyor olması çok vahim.

Unutma Bekir Batu’yu asla diğer sözde gazetecilerle karıştırma. Bunu en kısa zamanda adalet önünde sana göstermekten büyük zevk duyacağım. Ucuz kahramanlıklara bugüne kadar pabuç bırakmadık, bundan sonra da bırakmayacağız. Yaptığın türlü hakaretlerin cezasını hukuk önünde çekeceksin. Seni de ilgilendiren haberlerimize ise aynı kalite ve üslupla yazmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam et…