Ben Şükrü Genç Başkan “sözlerine dikkat edin”

DOLANDIRICILARA DİKKAT ET SARIYER!

Sarıyer belediye başkanı Şükrü GENÇ zor bir yıl yaşadı ve yaşamaya devam ediyor. Şimdi başı dolandırıcılarla ile belada.  Nedeni bilinmiyor fakat sürekli dolandırıcılar onun adına para toplamaya başladı. İşte bu ihbarların fazlalaşması, ulusal basında yer edindi.
İddaalar şöyleydi ; kimliği belirsiz kişi veya kişilerin Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in adını kullanarak “Ben Şükrü Genç Başkan” diyerek başlayan konuşma sonucunda, vatandaşlardan para ve yardım talebinde bulundukları öğrenildi. Duyarlı vatandaşlar durumu belediyenin sosyal medya hesapları ve çağrı merkezine bildirdi. Emniyet haberdar edildi. 
Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, “ Benim adımı kullanarak yardım istiyorlar. Genelde okulların açıldığı dönemde, ramazan ayında çok fazla bu tür durumlarla karşılaşıyoruz” dedi. Belediyeden yapılan açılamada ise, “Sarıyer Belediyesi’nin, Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Genç’in ve müdürlüklerimizin adı kullanılarak özel bilgilerinizi isteyen veya ‘yardım’ adı altında maddi taleplerde bulunan kişilere itibar etmeyiniz. Böyle bir uygulamamız olmadığını belirtir, karşılaşıldığı takdirde emniyet mensuplarına bildirilmesini önemle rica ederiz”ifadelerine yer verildi.
Sarıyer Halkını uyaralım, Belediye ekipleri ve Başkan Şükrü GENÇ sizlerden para talep etmez. Bu haberi dikkate alırsak seviniriz. 
Ailenizin Gazetesi uyarıyor. Artık karar sizlerin. 

VKİY TV KANALIMIZI TAKİP EDEBİLİRSİNİZ