Beşiktaş Belediye Başkanı Akpolat Annelerle bir arada

Beşiktaş Belediye Başkanı Akpolat Annelerle bir arada

PSM Caz Festivali, Anneler Günü’ne özel düzenlenen etkinlikle Etiler Sanatçılar Park’ında gerçekleşti. Beşiktaş Belediyesi ve Zorlu PSM iş birliğiyle Sanatçılar Parkı’na uğrayan PSM Caz Festivali’nde genç ve alternatif caz grupları sahne aldı. Havanın güzel olmasını fırsata çeviren vatandaşlar açık havada caz müziğin keyfini doyasıya çıkardı. Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da eşi Derya Akpolat’la birlikte festivale katılarak annelerin Anneler Günü’nü kutladı.

Etiler Sanatçılar Park’ında gerçekleşen konserde katılımcılar caz müzik eşliğinde doyasıya eğlendi. Selin Sümbültepe Band, BrassIST ve The Kites grupları sahne performanslarıyla katılımcılara unutulmaz bir müzik şöleni yaşattı. Havanın güzel olmasını fırsat bilen vatandaşlar Etiler Sanatçılar Park’ına akın etti. Akşam saatlerine kadar devam eden festivalde katılımcılar dans ederek caz müziğin keyfini çıkardı.

Festival alanında annelerle bir araya gelerek bu özel günlerinde yanlarında olan Başkan Rıza Akpolat, “Başta annem olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum” şeklinde konuştu…

 

SOSYAL MEDYAYI YOĞUN KULLANMA TALİMATI

TIKLA AÇILSIN ABONE OL TUŞUNA BAS, ÜCRETSİZ BİZİ TAKİP ET