Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat

BAŞKAN RIZA AKPOLAT MAHALLE ZİYARETLERİNE SİNANPAŞA’DAN BAŞLADI

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, mahalle ziyaretlerine Sinanpaşa Mahallesi’nden başladı mahalle içerisinde bulunan Çarşı esnafını da ziyaret etti. Başkan Akpolat 23 Haziran’da yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde vatandaşların katılımı ve destekleri için teşekkür etti. Ziyaret sırasında vatandaşlar Başkan Akpolat’a yoğun ilgi gösterdi.

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Çarşı esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Herkesle tek tek tokalaşan Başkan Akpolat, 23 Haziran’da yenilenen İstanbul seçimi için vatandaşların rekor düzeyde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na destekleri için teşekkür etti.

 

Ziyaret sırasında Balık Pazarı’na da uğrayan Başkan Akpolat esnafabir sorunu olup olmadığını sorarak her zaman belediyenin kapısı sizlere açıktır mesajı verdi. Vatandaşların Başkan Akpolat’a ilgisi yoğun oldu sık sık fotoğraf çekinerek sevgi gösterisinde bulundu. Başkan Akpolat Beşiktaş’ın her sokağını her mahallesini gezeceğini ve halkın içinde olacağını ifade etti.

 

 

İSTANBUL GAZETEM / BEŞİKTAŞ – VAROL KISA