Beşiktaş Belediyesi neden ilçeye yardım etmiyor?

Beşiktaş Belediyesi neden ilçeye yardım etmiyor?

Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar göreve geldiği günden bugüne ulusal ve yerel basının ilgi odağı olmuştu. Bu ilgi yaptığı hizmetlerden çok toplumsal yaşam içerisinde belediyecilik görevlerinin dışındaki hareketlerinin eleştiri haberleriydi. Nitekim CHP PM tarafından disiplinsiz haraket olarak görülen parti milletvekillerine hakaret ettiği gerekçesiyle disiplin kuruluna sevk edilmişti.

Beşiktaş ilçede gerçekleşen toplantıda bir konuşma yapan Beşiktaş Belediye Meclis üyesi Tekin özmen ” Beşiktaş’ın sahibi Beşiktaş Belediyesidir.” cümlesinin geçmesinin ardından söz alan CHP Beşiktaş Kadın Kolları eski Başkanı Çigdem Sezer AĞIRKOL; ” Sizlerin vaktini fazla almadan sayın meclis üyelerimize bir soru yöneltmek istiyorum. 2014 yılında seçimle gelen siz değerli meclis üyelerimiz 2016 yılında göreve üyelerin çoğunluğu ile seçilen yeni ilçe başkanımız Sayın Sebahattin Öztürk çalışkan, demokrat ve dürüst bir başkandır. Bundan önceki ilçe başkanına ilçenin giderleri konusunda yardım eden belediyemiz neden şimdi yardımcı olmuyor? Neticede bu bina kira , çalışan arkadaşlarımızın ücretleri karşılanıyordu. Şimdi ne değişti de belediyemiz artık yardımcı olmuyor. ” dedi.

Konuşmasının ardından salonda bir sessizlik oluştu ve Beşiktaş’ın sahibi Beşiktaş Belediyesidir diyen Meclis üyesi soruya cevap vermedi . 

İşte ulusal ve yerel basının gündemindeki Beşiktaş Belediyesi ve Beşiktaş Belediye başkanı Murat Hazinedar’ın CHP ismini taşırken sadece karşıt düşünce değil, sadece Beşiktaş halkı değil artık CHP Beşiktaş üyelerinin de kafalarında soru işaretleri bırakan otuz aylık hizmet bilançosunun son noktası.

 

Murat Hazinedar Beşiktaş

 

HABER: VAROL KISA/ İSTANBUL GAZETEM

İSTANBUL   haberleri www.istanbulgazetem.com haber sitemizden ve Basılı yayınımızdan takip edebilirsiniz .

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ

Türkiye’nin her yerindeyiz.Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05″

 

sosyal medyalarda paylaşalım
error0

Bir cevap yazın