Beşiktaş İlçe Emniyet Huzur Toplantıları

Beşiktaş İlçe Emniyet Huzur Toplantıları

Türkiye’de kurumlar arası güzel anlaşmalı çalışmalar sonucunu veriyor. İşte Beşiktaş İlçesi. İstanbul ili Beşiktaş İlçesi’nde Kaymakamlık, Belediye, İtfaiye, Emniyet birbirleriyle koordineli çalışmalarıyla sonuca gittiler.

 

BEŞİKTAŞ İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ HUZUR TOPLANTILARI

Beşiktaş Kaymakamı Önder Bakan ve Beşiktaş İlçe emniyet Müdürü Ercan Çamırcı göreve geldikleri gün itibariyle düzenelenen huzur toplantılarında, bir çok ilçede düzenlenen huzur toplantılarındaki katılım sayısını, Beşiktaş İlçe emniyet Müdürlüğü bir kaç karakolu birleştirdikleri toplantılarda sağladılar.  Beşiktaş halkı inanılmaz ilgi duydu katılımlarda salonlar tamamen doldu.

 

İLÇE KAYMAKAMI ÖNDER BAKAN 

Beşiktaş İlçe Kaymakamı Önder Bakan göreve geldiği gün itibariyle halkın her zaman yanında oldu sorunları dinledi. Olmadı makamına gelemeyen vatandaşları sokaklarda kendisi gördü. İlçe için öneri ve şikayetleri dinledi. Esnaf ve sakinler onu çok sevdi ailelerinden biri olarak gördü ve Kaymakam Bakan , İlçe emniyetinin düzenlediği huzur toplantılarına da katılım sağladı. Ön açılış konuşmasını yaparken ; “Emniyetle ilgili sorunlarınızı sadece dinlemek değil çözüm bulmak için buradayız” diyerek başladı. Emniyet güçlerinin başarısından rakamlarla söz eden Bakan, daha sonra halk ile sohbete devam etti. Onları dinledi.

 

İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ ERCAN ÇAMIRCI 

Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı daha önceden de İstanbul Gazetem sayfalarında yer aldı. göreve geldiği her ilçede inanılmaz değişimleri başaran Çamırcı; Beşiktaş İlçesinde de görevini artı bir fazlasını sunmak için mücadele ediyor. Güngören ve Sarıyer’de hizmetlerini takip ettiğimiz Çamırcı; Beşiktaş’ta da değişimin ismi olmayı başardı.

 

HUZUR TOPLANTILARI 

Beşiktaş’ta bulunan otellerin salonlarında yapılan toplantılarda, saygı duruşu ve İstiklal Marşımız söylenerek başladı. Mahallelerin sorunları konuşuldu. Başta Mahalle muhtarlarımızın söz alarak dile getirdikleri istek ve önerilere vatandaşlar da eklemeler yaparak sorunlarını ilettiler. Sorunların not alınmasından sonra kısa kısa konuşulan konular ve sorunların nasıl çözüleceği hakkında halk bilgilendirildi. Toplantı soru cevap şeklinde devam etti ve temennilerle bitirildi. Genel sonuç olarak Beşiktaş çok huzurlu bir ilçe diyebiliriz. 

SORUN VE İSTEKLER 

Geceyarısı açık olan işletmelerin vale, ses ve gürültü rahatsızlığı , Park ve Bahçelerde madde bağımlıları, Trafik, Okul çevrelerinde güvenlik. 

 

KATILIMCILAR

Önder Bakan ( Beşiktaş Kaymakamı )
Ercan Çamırcı ( İlçe Emniyet Müdürü )
Yusuf Yazkı ( Güvenlik Büro Amiri )
Murat Fuçular ( İlçe Emniyet Müd. Yrd. )
Hüdaverdi Görücü ( Çocuk Büro Amiri )
Ertuğrul Aslan ( Olay Yeri İnceleme Büro Amiri )
Esin İren ( Trafik Tescil Büro Amiri )
Yusuf Önal ( Arnavutköy P.M. Amiri )
Resul Karadağ ( Devriye Ekipler Amiri )
Beşiktaş Mahalle Muhtarlarımız……

İSTANBUL GAZETEM / VAROL KISA 

 

Konuşma Sonu