Beylikdüzü Belediyesi Park Bahçeler

BEYLİKDÜZÜ PARK BAHÇELER
BEYLİKDÜZÜ PARK BAHÇELER

İstanbul Gazetem Beylikdüzü ofisi sokakların nabzını tutmaya devam ediyor ..

Hız, cesaret, farklılık, çalışkanlık, birlik, akıl ve adaletin temsilcisi Beylikdüzü Belediyesi‘ndem yeni hizmetler devam ediyor.

 

Beylikdüzü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçeye park kazandırmaya devam ediyor. Müdürlük, son 6 ay içerisinde 30 bin 648 m² alana yeni parklar yaptı. Toplam 120 parka sahip Beylikdüzü ilçesinde öte yandan Yaşam Vadisi 1. Etap çalışmaları tamamlanmak üzere.

Parkı ve bahçesiyle yemyeşil Beylikdüzü, yeni parklarla daha da güzelleşti. Beylikdüzü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü; Emincankent Sitesi, Adnan Kahveci Mahallesi, Özgecan Arslan Kültür Merkezi, Hz. Ebubekir Camii, İŞKUR Parkı, Ramazan Kızılkaya 2-3. Etap parkları ile 2 adet cep parkı yapımını tamamlayarak ilçeye toplam 30 bin 648 m²’lik park alanı kazandırdı. Büyük ölçekli parklardan Yaşam Vadisi 1. Etap çalışmaları da tüm hızıyla devam ediyor.

Gürpınar Mahallesi Kartal Sokak ile Lazer Sokak kesişimi ve Kavaklı Mahallesi Göksu Sokak ile Çim Sokak kesişiminde 2000 m2’lik alana yakın 2 adet parkın yapımına başlayan ekipler, yeni parkları kısa sürede halkın hizmetine sunacak. İlçe genelinde toplamda 120 adet park bulunan Beylikdüzü’nde her geçen gün daha ergonomik ve daha modern park yapımı sürüyor. Parklarda çocukların enerjilerini atabileceği, ebeveynlerin de rahatlayabileceği alanlar oluşturulmasına ve her parka ayrı bir tema katılmasına dikkat ediliyor. Modern dinlenme birimleri, kent mobilyaları ve yeme-içme alanları oluşturularak sosyal tesisler yapılıyor.

 

İSTANBUL GAZETEM / VAROL KISA 

  

Beylikdüzü Belediye  haberleri www.istanbulgazetem.com haber sitemizden ve Basılı yayınımızdan takip edebilirsiniz . Arayın gelelim abone olun, Beylikdüzü haberlerini okuyun ..

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ

Türkiye’nin her yerindeyiz.Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

ABONE KAYIT : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

HESAP NUMARAMIZ

YAPI KREDİ /Varol Kısa

Ferahevler Şubesi / Şube no: 1139

Hesap no: 89757664

IBAN: TR23 0006 7010 0000 0089 7576 64

 

beylikduzu_belediyesi_mevclis_uyeleri_istanbulgazetem

Bir cevap yazın