Bugünde Kandırıldık ! Peki Yarın ?

 ALDATILDIK!

Bugünde Kandırıldık ! Peki Yarın ? ; Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan bugün Harp Akademileri Komutanlığı’nı ziyaret ederek Ergenekon ve Balyoz davalarına ilişkin konuştu.  Ergenekon ve Balyoz operasyonlarındaki subay tutuklamalarına da değinen Erdoğan, “Bu operasyonlarla şahsım başta olmak üzere, tüm ülke yanlış yönlendirildi, aldatıldı. Kurumlarımızın içinde örgütlenmiş, güçlü medya desteğiyle teçhiz edilmiş bir yapının, Türkiye’yi ele geçirmek için yürüttüğü bir kumpasa, bir darbe teşebbüsüne hep birlikte maruz kaldık” dedi.

 YANILMIŞIZ !

Son ana kadar Barzani’nin böyle bir yanlışa düşeceğine ihtimal vermiyorduk. Yanılmışız. Bu ülkemize de bir ihanettir.” dedi.

OYUNA GELDİK

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Pek tasvip etmiyorum ama UYAP ile adliyeleri birbirine bağlayarak yapılan işlemler rahatça takip ediliyor. Bana göre çokça sıkıntılarını açıkça görüyoruz. Keşke bu şekilde değil de klasik sistemde bu iş geç de olsa yürüse daha adil olarak tecelli etseydi. UYAP’ta FETÖ’nün bu tezgahı iyi kurmuş olması, özeleştiri olarak söylüyorum. Biz de bu oyuna geldik” dedi.
GÜZEL GÜNLERİNİZ OLSUN TÜRKİYE’M

Bir cevap yazın