Çatalca Belediyesi

ÇATALCA BELEDİYESİ / HİZMETİN HALKA İNDİĞİ YER
ÇATALCA BELEDİYESİ / HİZMETİN HALKA İNDİĞİ YER

İstanbul Gazetem yayın hayatına İstanbul’un 2. Bölgesinde başlamıştı. İlerleyen yıllarda “doğru ve ilkeli” habercilik bizleri Anadolu yakasından gelen yoğun talep üzerine İstanbul 1. Bölge ‘de yayın yapma imkanı tanıdı. 2016 yılının ilk günlerinden bugüne İstanbul 3. Bölge‘si de “İstanbul Gazetem ” okuyor … İstanbul 3. Bölge ekibimiz Varol KISA ve Ali Coşkun dur.

HİZMETİN HALKA İNDİĞİ BELEDİYE ÇATALCA 

İstanbul Gazetem olarak Esenyur, Beylikdüzü, Avcılar, Silivri, Arnavutköy, Büyükçekmece ilçeleri ile başlayan 3. Bölge AR-GE miz , 10 Ağustos Çanakkale Anafartalar zaferinin 101. yıl kutlamalarına ekip olarak gittiğimiz için ara vermiştik.

   CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla,  Conkbayırı’nda düzenlenen Anafartalar Zaferi Anma Töreni programı sonrasında,  Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun sohbetini gördük.

 Başkan Cem Kara  Çatalca kadar burada da ilgi gören kişiler arasında yer alıyordu. Anafartalar köyü halkıyla samimi sohbeti dikkatlerden kaçmadı. bizlerde İstanbul Gazetem olarak Cem Kara başkanlığındaki Çatalca ilçesini ziyaret ederek AR-GE çalışmamıza devam ettik.

CEM KARACA KİMDİR ?

cemkarA2 Ocak 1962 Lüleburgaz doğumlu, Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Kimya Öğretmenliği Bölümü mezunu.

 “Çatalca’nın geleceğini aydınlatmak için yola çıktım” diyen Karaca ; Cumhuriyet Halk Partisi’nden ‘Çatalca Belediye Başkan Aday Adayı’ oldu. 29 Mart 2009 Yerel Seçimlerinde, Çatalca halkının %44.9’luk desteği ile Çatalca Belediye Başkanı seçildi.

Çatalca’da ‘Son Yüz Gülene Kadar’ çalışacağız sloganıyla önce insanı, halkı merkeze alarak her kesimden herkes için çalıştı. Belediyenin kapılarını halkımız için ardına kadar açtı, belediyeyi ulaşılmaz bir yer olmaktan çıkardı. Ve hediyesini 2014 Yerel seçimlerinde bir kez daha aldı.

ÇATALCA ve CEM KARA 

Her zaman yüzü gülüyor ve herkesin gülmesi için dertlerine ortak oluyordu. Çatalca sokakları çok memnundu Başkanları Kara ‘dan .. Öyle ki onu adeta kendilerinden biri gibi görüyor sohbetlerinde “Bizim Cem Başkan” diyecek kadar samimi oluyorlardı. Bu gülen yüzlü başkanı İstanbul Gazetem sayfalarında yayınlamadan olmazdı.

Başkan Kara öyle güzel anlatmış ki bu başarısının sebebini “Seçim öncesinde dürüstlük kazanacak Çatalca kazanacak diye yola çıkmıştım. Belediye Başkanlığım süresince namus ve dürüstlük ilkelerini terk etmeden çalışmalarımı sürdürdüm. Dürüstlük ve Çatalca’mız kazandı.Çatalca’mızın, mahallelerimizin ve köylerimizin yıllardır süregelen imarsızlığını bu sürede bitirdik.

WhatsApp Image 2016-08-10 at 13_34_39İşsize iş, aşsıza aş bulduk.

  Kaderine terk edilmiş Kaleiçi Mahallemizi yaşatmak için restorasyon projelerini ürettik. Çatalca’nın ve Türkiye’nin de bir ilki olan Mübadele Müzesi’ni ve Biyomedikal Meslek Lisesini ilçemize kazandırdık. Halkımız için toplu konut projeleri ürettik. İlçemizdeki okullarımıza yardımlarımızı esirgemezken, yeni okulların da yapımına ve açılmasına öncü olarak imzamızı attık. Kültürel ve sanatsal faaliyetleri konserler ile sınırlamadık ve sanatı ulaşması gereken yere, çocuklarımıza, gençlerimize ulaştırdık.

   Kadın, genç ve çocuklarımızın ihtiyacına göre çalışmalar yaptık. Atatürk ilke ve devrimlerinin yılmaz bekçisi gençler için, kadınlarımız, yaşlılarımız için projeler üreterek faaliyetlerimizi görev süremizce sürdürdük. Bir elin verdiğini diğer el görmeden dil, din, ırk ayırt etmeden her insanımıza yardım ettik, her zaman halkımızın yanında olduk.

  Yeri geldi halkımızın mutluluğunu paylaşarak yüzündeki gülücük olduk. Yeri geldi halkımızın acılı gününde gözündeki gözyaşı olduk.Belediye Başkanlığım süresince Çatalca için çalıştım, Çatalcalı için var ettim. İlçemize hizmet aşkım her zaman devam edecektir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın..

ÇATALCA BELEDİYE BAŞKANI “BİZİM CEM BAŞKAN” BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİZ …

CHP MECLİS ÜYELERİ 

UFUK AKIN  (İBB MECLİS ÜYESİ)

CENGİZ AYDIN 

AYHAN TUTUN

SÜLEYMAN KOLCUOĞLU (İBB MECLİS ÜYESİ)

HÜSEYİN KAHYA (İBB MECLİS ÜYESİ)

BELGİN TEZER  (İBB MECLİS ÜYESİ)

MESUT ÜNER   (İBB MECLİS ÜYESİ)

ERHAN GÜZEL

SÜLEYMAN SEÇİLMİŞ

TUNCAY ALTUN

İRFAN SEZER

METİN SEZER

FİLİZ ÖDER

CAVİT ETEKE

RIDVAN HACET

HALİL MUHARREM GÖK

AYHAN SATILMIŞ YILDIRIM

REMZİYE ARSLANCA

AK PARTİ MECLİS ÜYELERİ

HASAN GÖKÇE

TUBA UZUN

ÖMER ENGİN

CELALETTİN SONKAYA

İBRAHİM CANER TEMEL

ÖZLEM COŞKUN

ERSİN TAŞKIN 

 

ÇATALCA BELEDİYE Haberlerini www.istanbulgazetem.com  haber sitemizden ve Basılı yayınımızdan takip edebilirsiniz .

 Bizden Ayrılmayın …

İSTANBUL’UN TEK GAZETESİ İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ

Abone olun İSTANBUL GAZETEM kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem Dağıtım Alanları: Türkiye’nin her yerindeyiz.

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

ABONE KAYIT : Varol Kısa (0535 248 40 23) 

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Abone olacağınız gibi , yayın hayatımıza devam etmemiz için gizli destekçimiz olabilirsiniz. Siz istemedikçe, isimler ve kurumlarınız açıklanmayacaktır.

HESAP NUMARAMIZ

YAPI KREDİ /Varol Kısa

Ferahevler Şubesi / Şube no: 1139

Hesap no: 89757664

IBAN: TR23 0006 7010 0000 0089 7576 64

 

 

 

Bir cevap yazın