CHP Avcılar Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce için birleşti

CHP Avcılar Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce için birleşti

 

CHP İlçe Başkanı Erhan Bozan ve yönetim kurulu üyeleri; tüm örgütün katılımda bulunduğu 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde adayları Muharrem İnce için yoğun bir katılımla bağışta bulundu.

Cumhurbaşkanlığı seçimleri için desteklerini esirgemeyen örgütün yanında Avcılar sakinlerininde yer alması “1919 Kurtuluş Mücadelesinde Kuva-yi Milliye için halkın ellerinde avuçlarında ne varsa sunmalarıyla” aynı ruhu CHP Avcılar İlçe Başkanlığı adayları Muharrem İnce için yaşattılar. Emekliler, gençler, çocuklar hatta işsiz vatandaşlarımız dahi Çarşı- Avcılar İşbankası önünde kuyruğa girdi. Uzun kuyruk 14:00 da başladı. Herkes gücü yettiğince katkıda bulundu ve  saat 17:00 itibariyle son buldu.

Basın açıklamasında bulunan CHP İlçe Başkanı Erhan Bozan ” Çok değerli Avcılar halkı ve dostlar. 24 Haziran’da yapılacak seçimlere Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Muharrem İnce’ye candan, yürekten, gönülden destek olmaya geldiniz çok teşekkür ederim. Bizler adalet her yerde lazım diyerek, seçimlerde de adalet istiyoruz. Eşit adil ve mertçe olması lazım. Maalesef ülkemizde de dünyada olduğu gibi demokrasinin aracı sandık ve sandıkta oy kullanma yönteminde oy vermek için düzenlenen seçimlerde paraya endeksli olması doğruyu göstermez.

Her adayın fikrini düşüncesini eşit platformlarda yarıştırabilmelidir.  Şimdi biz bu eşit ve adil düzeni görebiliyor muyuz. Tabii ki Hayır. Çünkü şuan ki Cumhurbaşkanımız halen makamında ve makamın gücüyle seçim çalışmalarını yürüttüğünü görüyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız minderden kaçıyor. Neden TVlarda halkın gözünün önünde Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Muharrem İnce ile yarışmıyor. Gelse ne olurdu. Şu bayraklar, pankartlar,gereksiz masraflara gerek kalmazdı. Devletin TVlerinde adaylar derdini anlatsın ve Milletimiz kararını versin. İşte bu bize adaleti sağlardı.

Madem para ile yarışılıyorsa bizde, bu durumda yarışa devam etmesi için, emekli fizik öğretmeninin, gariban ama yüreği zengin o fizik öğretmeninin,  Sayın Muharrem İnce’nin yanındayız diyoruz. ” diyerek günün önemini duyurdu.

 Haber : VAROL KISA 

 

Haber fotoğrafları Facebook sayfamızdadır. Beğeni ve takip için TIKLAYIN!

 

 

HAFTANIN EN ÇOK OKUNAN HABERİ 60.000

 

 

 

 

Bir cevap yazın