CHP BEŞİKTAŞ DELEGE SEÇİMİ “Türkali rengimiz BEYAZ”

CHP BEŞİKTAŞ DELEGE SEÇİMİ “Türkali rengimiz BEYAZ”

“Merhaba değerli dost okuyucularım. Ben Varol KISA (Ailenizin Gazetecisi) ünvanı ile beni evlerinize, mahallelerinize, ilçelerinize hatta bazen illerinize dahi misafir ettiniz. Gezdim gördüm yazdım. Şimdi yaşadığım ve Gazeteciliğini yaptığım megakent Beşiktaş’dan sesleniyorum. CHP Delege seçimlerinde TÜRKALİ MAHALLESİ için sizlere biraz gördüklerimi anlatmak istiyorum.

Türkali Mahallesi Beşiktaş’ın merkez mahallerinden biridir. Emekçi örgüt üyelerimizin fazlası ile yer aldığı güzel şirin ve modern bir mahalledir. Bu mahallede emeği geçen örgüt üyelerimizin yanı sıra dernekler, stk lar ve sosyal hizmet görevlileri de vardır.

 

kim demiş gazeteci tarafsız olur

Gazeteci yanlış olanı sizlere duyurmak ile mükellef kişilerdir. Peki nasıl olur da “Tarafsız” olabiliriz. Gazeteci her yerde gazetecidir. Haberin yerel olmayacağı gibi gazetecinin de yereli yoktur. GAZETElerin yereli vardır. Bu da dağıtım ağı ile sınırlandırıldıkları içindir. Hal böyle olunca bizlerinde sizleri CHP Delege seçimlerinde uyarmak resmi görevleridir. Ben Türkali Mahallesinde sizlere BEYAZ listeye oy verin diyorum .Peki neden ?

 

TÜRKALİ MAHALLESİNDE RENGİMİZ BEYAZ

Daha önce sizilere canlı yayında Tükali Mahallesini gezdirdim. Mahallemizde hizmet aşkı ile görevine devam eden Yüksel Demirbaş’ı da tanıttım. İşte mahallesi için bir kez daha göreve koşan Yüksel Demirbaş bir liste hazırladı. listesindeki isimleri sizlere paylaşmıyorum fakat ; Mahallesi için emek veren , partisi için gönül veren, ilçesinden asla ayrılmayan , dışarıdan müdehaleye izin vermeyen, mahalleden gittikten sonra siyaseten diğer illerden karışmalarına izin vermeyen “Hak , Hukuk, Adalet” için birleşen isimleri gördüm.

GENÇLER BEYAZ LİSTEDE

Elbette sadece bu özellikle değil , yıllardır dilimizde tüy biten “Gençler, Gençler, Gençler” sloganımıza ses veren bir liste BEYAZ liste . Ülkesi için, ili ve ilçesi için hizmet vermek isteyen gönüllü gençler BEYAZ listede yerini aldı. Başarılar dilerim.

 

KADINLAR UNUTULMADI

Kadın kotası da nedir ? Dercesine mükemmel bir liste çıkarttı Yüksel Demirbaş. Öyle ki hayatımızda olmazsa olmaz Kadınlarımız BEYAZ listede yerini aldı. Onlar bu dünyanın en değerli ünvanlarını alan Kadınlarımız (Anne,Eş, Çocuk,Kız Kardeş) BEYAZ listede.

 

KARAR YÜREKLİ KİŞİLERİN

Ben Ailenizin Gazetecisi Varol KISA diyorum ki ; Yüreği olan, mahallesi ve ili için en iyisini isteyen, emekçinin hakkı yenmesin diyen, kadın genç haklarını savunan her yürekli örgüt üyelerimizin BEYAZ listeye oy vermelerini rica ediyorum. Hadi bir cesaret dostlarım. Gelecek çok güzel olacaktır.

 

AİLENİZİN GAZETECİSİ VAROL KISA 

 

BENİ TANIMAYAN DEĞERLİ İNSANLAR , TANIMAK İSTİYORSANIZ BU VİDEOYU İZLEYİN

 

https://youtu.be/atWo-6X725w