CHP Beşiktaş Gençlik Kolları

chp_besiktas_genclik

#KiliseGitBiletinBizden

 

Temel amaç ve görevi Anayasa’da “Kişilerin ve toplumun refah,huzur ve mutluluğunu sağlamak” olarak belirtilen devletin, yaşamın bir çok alanında olduğu gibi Kilis’te de görevini yerine getirmediğini görüyoruz.

Siyasi iktidarın yanlış dış politikalarının ürünü olarak Kilis, çocukların savaş koşullarından yetiştiği , eğitim ve sağlık faaliyetlerinin yürütülemediği , ekonominin durduğu , 30 bin vatandaşımızın başka illere göç etmek zorunda kaldığı , insanların haber ve bilgi alma haklarının yok edildiği bir memleket haline getirildi.

Kilis halkı bombaların yarattığı acı ve korkuyla mücadele ederken , Kilis’in Türkiye Cumhuriyeti Devleti sınırlarında olduğu ne zaman idrak edip , önlem alacaksınız?

Daha önce Kilis Valisi aracılığıyla dilindirdiğiniz “Abdestsiz sokağa çıkmayın” çözüm önerinizin işe yarayıp yaramadığını öğrenmek için Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ‘ı Kilis’e gidip çözümünü yerinde uygulamaya davet ediyoruz.

 

CHP BEŞİKTAŞ GENÇLİK KOLLARI

 

 

 

İstanbul Gazetem Dağıtım Alanları:

İstanbul bölgesinde ki tüm devlet kurum ve kuruluşları,[Belediyeler ,Belediye Müdürlükleri,Hastaneler,Kaymakamlıklar,Sendikalar Ve Okullar)

İstanbul bölgesindeki tüm dernek ve dernek kurumları,

Vakıflar,sosyal çalışma platformları,

Siyasi partilerin il ve ilçe başkanlıkları,

İstanbul bölgesinde şirket kurum ve kuruluşları,

Türkiye’nin tüm illerine ve İstanbul’un  ilçelerindeki  mahallelerinde bulunan  abonelerimize….

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

Yenilenen içeriği ile yeni çalışmalarımızda yer almak isteyen siz değerli okuyucularımız bizimle irtibata geçiniz.

ABONE KAYIT : Varol Kısa (0535 248 40 23) 

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Telefon numaralarımızla irtibata geçip abonemiz olabilirsiniz .Veya hesap numaramıza yıllık abonelik bedeli 100 tl yatırdıktan sonraistanbulgazetem@hotmail.com adresimize mail göndererek ” Adınızı , gazetenizin gelmesini istediğiniz adresinizi ve telefon numaranızı ” göndermeniz yeterli olacaktır. Türkiye’nin her yerine Gazetemiz ulaşmaktadır.

İlginiz için teşekkür ederiz. 

Abonelik ve destekleriniz için

HESAP NUMARAMIZ

YAPI KREDİ /Varol Kısa

Ferahevler Şubesi / Şube no: 1139

Hesap no: 89757664

IBAN: TR23 0006 7010 0000 0089 7576 64

Bir cevap yazın