CHP Beşiktaş’tan sıradışı HAYIR çalışması

CHP Beşiktaş’tan sıradışı HAYIR çalışması

Haber başlığımızda “sıradışı” kelimesini neden seçtiğimizi haber detaylarında sizlerde okudukça hak vereceksiniz. 

 

Referandum tarihi açıklanmasından sonra siyasi partiler seçim çalışmalarına start verdi. Tüm siyasi partiler tek noktada buluştu. Parti logosu olmadan halka inecekler ve tercihlerini anlatacaklardı. Bunlardan biri de CHP Beşiktaş İlçe Başkanlığı oldu.

İlçe örgütüyle yaptığımız röportajda ” Referandum siyasi partilerin bir seçimi değildir. Bu sebeptendir ki; parti logosu ve sıradan pankartlama yapmayı uygun görmedik. Beşiktaş meydanında bulunan ilçe binamızın önünden İstanbul’un tüm ilçelerinden halkımız geçiyor. Özellikle iş yoğunluğundan çevresine bakamayan vatandaşlarımızı, ellerinden tutan ve meraklı gözlerle bakan çocukları gördükleri ilginç görselleri ebeveynlerine zorlada olsa gösteriyorlardı. Çocukların ilgisini çeken en başta unsur balon ve oyuncak olduğu için bizlerde böyle bir tercih yapmayı HAYIR‘lı gördük.” dediler.

Gerçekten sıra dışı olmuştu. İstanbul Gazetem Beşiktaş ekibimizin de dikkatini çeken çalışmadan sonra ilçe binasına uğrayarak “Neden bu çalışma?” diye sorduk. Demek ki doğru ve etkileyici bir görsel oldu.

 

 

 

Fecebook sayfamızda takip edebilirsiniz..

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

İSTANBUL GAZETEM 30.SAYISI / you tube 

 

Bir cevap yazın