CHP Çekmeköy İlçe Başkanı Hüseyin Kızıldaş

 

CHP Çekmeköy ilçe başkanlık seçiminde “Demokrasi Şöleni” yaşandı .Haber Varol KISA 
 
 
Çekmeköy ilçesinde bulunan  “Taşdelen Turgut Özal Kültür merkezi” nde yapılan 3. Olağan Kongrede listelere verilen oy sayısı  305 Geçersiz oy 5 olarak çıktı .
 
 Yüce Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk anısına saygı duruşu ve istiklal marşımızın okunmasının ardından  faaliyet raporları okunarak ibra edildi.
 

 CHP Çekmeköy İlçe Başkanı Hüseyin Kızıldaş 

 

176 oy Kızıldaş’ın
124 oy eski ilçe Başkanı Erdoğan Bozkurt 
alırken yeni ilçe başkanı Kızıldaş oldu .Seçim çalışmaları ve sonuçlarında etkili olan isimlerden Sami Yayla ve İlhan Bayram emeklerinin karşılıklarını alma sevincini yaşadılar .
Sami Yayla sevincini şu sözlerle dile getirdi .”CHP mensupları olarak oğullar büyütmeliyiz.Kavgada yiğit oğullar .Bizim kavgamız demokrasi kavgası, adalet kavgası, hukuk kavgası ve özgürlük kavgası olacak .” dedi .
Suruç ,Diyarbakır, Ankara katliamlarını da anarak tutuklu gazeteciler erdem Gül ve can Dündar’a selamlarını iletti…
 
 Yeni seçilen İlçe Başkanı Hüseyin  Kızıldaş; Büyük Çekmeköy hayalimizi gerçekleştirmek için eski yanlışları silip yeni doğrularla yolumuzu çizeceğiz derken “Şimdi hep birlikte elele, gönül gönüle halkımıza gidip partimizin başarısı için gece gündüz demeden çalışacağız” dedi.Konuşmasının sonunda tüm delege ve üyelere gelen misafirlere teşekkür etti.

 

istanbul258

istanbul369

istanbul753

Bir cevap yazın