CHP erken seçim milletvekili adayları

İŞTE CHP’NİN 550 VEKİL ADAYI

 

İl Adi Bölgesi SıraNo Adı Soyadı

ADANA 1 ELİF DOĞAN TÜRKMEN

ADANA 2 ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER

ADANA 3 İBRAHİM ÖZDİŞ

ADANA 4 AYDIN USLUPEHLİVAN

ADANA 5 BURHANETTİN BULUT

ADANA 6 MÜZEYYEN ŞEVKİN

ADANA 7 ORHAN TOKLU

ADANA 8 NESRİN GÖÇHAN

ADANA 9 KEMAL DERİN

ADANA 10 RUKİYE ÇİNKILIÇ

ADANA 11 YÜKSEL KARAASLAN

ADANA 12 GÜLCAN ABALI

ADANA 13 İBRAHİM DEMİR

ADANA 14 ETEM TOK

ADIYAMAN 1 SIDDIK ŞAHİN

ADIYAMAN 2 FATMA ULUBEY

ADIYAMAN 3 DENİZ ÇAKMAK

ADIYAMAN 4 MUSTAFA HAKKAN KILINÇ

ADIYAMAN 5 ZEYNEP SAYA

AFYONKARAHİSAR 1 BURCU KÖKSAL

AFYONKARAHİSAR 2 HATİCE GÖK

AFYONKARAHİSAR 3 BEKİR KASAP

AFYONKARAHİSAR 4 İSMAHAN NERGİZ

AFYONKARAHİSAR 5 ADNAN ÇELİK

AĞRI 1 KAZIM GÜZEL

AĞRI 2 ERKAN SAYAN

AĞRI 3 MEHMET SIDDIK YEL

AĞRI 4 KASIM ASLAN

AKSARAY 1 İSMAİL HAKKI AÇIKALIN

AKSARAY 2 MERAL KOÇAR

AKSARAY 3 HASAN ALİ ELİBOL

AMASYA 1 MUSTAFA TUNCER

AMASYA 2 HASAN ACAR

AMASYA 3 ARİFE SERPİL SARAÇOĞLU

ANKARA 1.Bölge 1 AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN

ANKARA 1.Bölge 2 NECATİ YILMAZ

ANKARA 1.Bölge 3 TEKİN BİNGÖL

ANKARA 1.Bölge 4 AYLİN NAZLIAKA

ANKARA 1.Bölge 5 LEVENT GÖK

ANKARA 1.Bölge 6 ALİ HAYDAR HAKVERDİ

ANKARA 1.Bölge 7 BÜLENT KUŞOĞLU

ANKARA 1.Bölge 8 ALİ BALKIZ

ANKARA 1.Bölge 9 GAMZE TAŞCIER

ANKARA 1.Bölge 10 MEHMET HADİMİ YAKUPOĞLU

ANKARA 1.Bölge 11 SELAHATTİN EMRE

ANKARA 1.Bölge 12 SEMA AKSOY

ANKARA 1.Bölge 13 FARUK ÖZDEMİR

ANKARA 1.Bölge 14 ERDOĞAN KILIÇ

ANKARA 1.Bölge 15 TURHAN İÇLİ

ANKARA 1.Bölge 16 SEZGİN KAYA

ANKARA 1.Bölge 17 AHMET ERSEN ÖZSOY

ANKARA 1.Bölge 18 MURATCAN IŞILDAK

ANKARA 2.Bölge 1 ŞENAL SARIHAN

ANKARA 2.Bölge 2 MURAT EMİR

ANKARA 2.Bölge 3 AHMET HALUK KOÇ

ANKARA 2.Bölge 4 NİHAT YEŞİL

ANKARA 2.Bölge 5 ALİ RIZA ERBAY

ANKARA 2.Bölge 6 CELALETTİN KOÇ

ANKARA 2.Bölge 7 SEMRA DİNÇER

ANKARA 2.Bölge 8 BARIŞ OZAN VURAL

ANKARA 2.Bölge 9 ALİ YILMAZ

ANKARA 2.Bölge 10 SELMA ERGEN

ANKARA 2.Bölge 11 ABİDİN ŞAHİN

ANKARA 2.Bölge 12 EMRE AYDIN

ANKARA 2.Bölge 13 CANAN GÜLLÜ

ANKARA 2.Bölge 14 EROL BEKTAŞ

ANTALYA 1 NİYAZİ NEFİ KARA

ANTALYA 2 DENİZ BAYKAL

ANTALYA 3 ÇETİN OSMAN BUDAK

ANTALYA 4 MUSTAFA AKAYDIN

ANTALYA 5 DEVRİM KÖK

ANTALYA 6 FİGEN ALBUGA ÇALIKUŞU

ANTALYA 7 RAFET ZEYBEK

ANTALYA 8 NUSRET BAYAR

ANTALYA 9 DENİZ FİLİZ

ANTALYA 10 SULTAN YEGEN

ANTALYA 11 SEVİNDİK GİZLİ

ANTALYA 12 CAVİT ARI

ANTALYA 13 BARIŞ İŞBİLEN

ANTALYA 14 MERAL MENGİ

ARDAHAN 1 ÖZTÜRK YILMAZ

ARDAHAN 2 ERDEM UYĞUR

ARTVİN 1 UĞUR BAYRAKTUTAN

ARTVİN 2 MUSA ULUTAŞ

AYDIN 1 BÜLENT TEZCAN

AYDIN 2 METİN LÜTFİ BAYDAR

AYDIN 3 HÜSEYİN YILDIZ

AYDIN 4 MEHMET FATİH ATAY

AYDIN 5 TAYFUN TALİPOĞLU

AYDIN 6 FERDA ÇAĞLAR ERKUT

AYDIN 7 FULYA ÜSTÜNDAĞ

BALIKESİR 1 MEHMET TÜM

BALIKESİR 2 AHMET AKIN

BALIKESİR 3 NAMIK HAVUTÇA

BALIKESİR 4 ENSAR AYTEKİN

BALIKESİR 5 FİKRET ŞAHİN

BALIKESİR 6 ALİ KEMAL DEVECİLER

BALIKESİR 7 ALİ ER

BALIKESİR 8 NEŞE ZENGİN İĞDIR

BARTIN 1 MUHAMMET RIZA YALÇINKAYA

BARTIN 2 AYSU BANKOĞLU

BATMAN 1 MANSUR OBUT

BATMAN 2 ORHAN CİHAN

BATMAN 3 HAMİT KESKİN

BATMAN 4 KEMAL DEMİR

BAYBURT 1 MURAT BÜLBÜL

BAYBURT 2 TAHSİN DEMİR

BİLECİK 1 YAŞAR TÜZÜN

BİLECİK 2 HÜSEYİN ELMAS

BİNGÖL 1 KAZIM ALINAK

BİNGÖL 2 KEMAL SATICI

BİNGÖL 3 HÜSEYİN NEGÜZEL

BİTLİS 1 VEYSİ UYANIK

BİTLİS 2 FERHAT ŞAHİN

BİTLİS 3 İSMAİL NACAR

BOLU 1 TANJU ÖZCAN

BOLU 2 MEHMET BURAK COP

BOLU 3 ELFAZ TEMİZ

BURDUR 1 MEHMET GÖKER

BURDUR 2 KADİR KOÇ

BURDUR 3 OKAN KURD

BURSA 1 LALE KARABIYIK

BURSA 2 CEYHUN İRGİL

BURSA 3 ORHAN SARIBAL

BURSA 4 ERKAN AYDIN

BURSA 5 NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU

BURSA 6 MUSTAFA ŞENYURT

BURSA 7 ASÜDE ŞENOL

BURSA 8 NURAY ÇOHAN

BURSA 9 İSMET KARACA

BURSA 10 DENİZ BAYKAL

BURSA 11 ŞADİ ÖZDEMİR

BURSA 12 İNAN KESER

BURSA 13 FATMA BELGİN GÖKÇE

BURSA 14 FEVZİ SAYAN

BURSA 15 SUNA SOYDAŞ

BURSA 16 SEMİH ÖZDEMİR

BURSA 17 ÖZKAN KAYAOĞLU

BURSA 18 ALPAY AYDIN

ÇANAKKALE 1 MUHARREM ERKEK

ÇANAKKALE 2 BÜLENT ÖZ

ÇANAKKALE 3 METİN ÜMİT URAL

ÇANAKKALE 4 ADİL CAN

ÇANKIRI 1 MURAT BERAT ATALAY

ÇANKIRI 2 NERMİN AYDINLI

ÇORUM 1 TUFAN KÖSE

ÇORUM 2 MUHARREM BOZDOĞAN

ÇORUM 3 DİNÇER SOLMAZ

ÇORUM 4 SAİM TOPGÜL

DENİZLİ 1 MELİKE BASMACI

DENİZLİ 2 KAZIM ARSLAN

DENİZLİ 3 GÜLİZAR BİÇER KARACA

DENİZLİ 4 ADİL DEMİR

DENİZLİ 5 AHMET DİVARCI

DENİZLİ 6 HALİS ÖDEL

DENİZLİ 7 AZMİ ERMİŞ

DİYARBAKIR 1 NACİ SAPAN

DİYARBAKIR 2 HÜSEYİN CİHAN TAŞKIRAN

DİYARBAKIR 3 İLHAN BARAN

DİYARBAKIR 4 HAMİT FİDAN

DİYARBAKIR 5 NURDAN ERDİŞ

DİYARBAKIR 6 SERDAR KILIÇOĞLU

DİYARBAKIR 7 RECEP LEYGARA

DİYARBAKIR 8 EMRAH ANLI

DİYARBAKIR 9 ASLI AÇIKGÖZ

DİYARBAKIR 10 MEHTAP ULUBA

DİYARBAKIR 11 ENGİN DAYANIK

DÜZCE 1 ZAFER TEBER

DÜZCE 2 ZEKERİYA YANMAZ

DÜZCE 3 ABDULLAH ŞAHİN

EDİRNE 1 OKAN GAYTANCIOĞLU

EDİRNE 2 ERDİN BİRCAN

EDİRNE 3 GÜRKAN GÜNESER

ELAZIĞ 1 FATİH GÜRSUL

ELAZIĞ 2 FEVZİ ŞENGEZER

ELAZIĞ 3 YILBAY ÇELİK

ELAZIĞ 4 LALE AYDIN

ERZİNCAN 1 ERDOĞAN ÖZYALÇIN

ERZİNCAN 2 YALÇIN TANRIVERDİ

ERZURUM 1 TUNCER AKTAŞ

ERZURUM 2 YAVUZ POLAT

ERZURUM 3 ORHAN BOZKURT

ERZURUM 4 HAYDAR BULUT

ERZURUM 5 HAKAN CEBECİ

ERZURUM 6 NECİP AKTAŞ

ESKİŞEHİR 1 GAYE USLUER

ESKİŞEHİR 2 UTKU ÇAKIRÖZER

ESKİŞEHİR 3 CEMAL OKAN YÜKSEL

ESKİŞEHİR 4 METİN TOMSUK

ESKİŞEHİR 5 ERDAL ÇAKICIER

ESKİŞEHİR 6 ERDAL CAFEROĞLU

GAZİANTEP 1 AKİF EKİCİ

GAZİANTEP 2 MEHMET GÖKDAĞ

GAZİANTEP 3 ALİ PERİ

GAZİANTEP 4 COŞKUN ÖZKAYA

GAZİANTEP 5 NACİ KILIÇ

GAZİANTEP 6 HASAN ŞAHİN

GAZİANTEP 7 ADİLE MERVE ALTINBAŞ

GAZİANTEP 8 FATMA KILIÇ

GAZİANTEP 9 MEHMET TURAN GÜNDOĞDU

GAZİANTEP 10 CEMAL ÇANKAYA

GAZİANTEP 11 HAKAN KORKMAZ

GAZİANTEP 12 HASAN AKTAŞ

GİRESUN 1 BÜLENT YENER BEKTAŞOĞLU

GİRESUN 2 BASRİ GÜRSOY

GİRESUN 3 İBRAHİM AKGÜN

GİRESUN 4 SEVGİ UTLU GÜNGÖR

GÜMÜŞHANE 1 EVREN MURAT ÖZTEKİN

GÜMÜŞHANE 2 RÜSTEM AKDEMİR

HAKKARİ 1 ŞÜKRÜ ÇİVİ

HAKKARİ 2 MELEK ÇALLI

HAKKARİ 3 GİYASETTİN KOÇ

HATAY 1 HİLMİ YARAYICI

HATAY 2 MEVLÜT DUDU

HATAY 3 SERKAN TOPAL

HATAY 4 BİROL ERTEM

HATAY 5 MEHMET RİYAT KIRMIZIOĞLU

HATAY 6 SERVET MULLAOĞLU

HATAY 7 DÖNDÜ DİLAN BEDİR

HATAY 8 MEHMET GÖZEL

HATAY 9 BİLGEN DUMAN

HATAY 10 SONAY AYKUT

IĞDIR 1 HALİL DUMAN

IĞDIR 2 FATMA ZOR

ISPARTA 1 İRFAN BAKIR

ISPARTA 2 İSA ÖNDER DİNÇTÜRK

ISPARTA 3 MUSTAFA CEYHAN

ISPARTA 4 İZZET BEYDOĞAN

İSTANBUL 1.Bölge 1 ŞAFAK PAVEY

İSTANBUL 1.Bölge 2 GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ

İSTANBUL 1.Bölge 3 GÜRSEL TEKİN

İSTANBUL 1.Bölge 4 BARIŞ YARKADAŞ

İSTANBUL 1.Bölge 5 MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ

İSTANBUL 1.Bölge 6 MAHMUT TANAL

İSTANBUL 1.Bölge 7 İLHAN KESİCİ

İSTANBUL 1.Bölge 8 OĞUZ KAAN SALICI

İSTANBUL 1.Bölge 9 ONURSAL ADIGÜZEL

İSTANBUL 1.Bölge 10 ALİ ÖZCAN

İSTANBUL 1.Bölge 11 YAKUP AKKAYA

İSTANBUL 1.Bölge 12 METİN AĞIRMAN

İSTANBUL 1.Bölge 13 KADİR GÖKMEN ÖĞÜT

İSTANBUL 1.Bölge 14 CEM HAYDAR BEKTAŞ

İSTANBUL 1.Bölge 15 BİRSEN TURSUN DEMİREL

İSTANBUL 1.Bölge 16 İRFAN KARACAN

İSTANBUL 1.Bölge 17 BERHAN ŞİMŞEK

İSTANBUL 1.Bölge 18 DERYA ŞENTÜRK

İSTANBUL 1.Bölge 19 NECDET SARAÇ

İSTANBUL 1.Bölge 20 HASAN UZUNYAYLA

İSTANBUL 1.Bölge 21 İLKAY ORHAN

İSTANBUL 1.Bölge 22 ERKAN BAŞBOĞA

İSTANBUL 1.Bölge 23 NURETTİN SARIBAL

İSTANBUL 1.Bölge 24 HÜSNİYE KAYA

İSTANBUL 1.Bölge 25 ÖZGEN NAMA

İSTANBUL 1.Bölge 26 SÜLEYMAN GÜZEL

İSTANBUL 1.Bölge 27 İSMAİL ALTAY

İSTANBUL 1.Bölge 28 SÜLEYMAN BAYRAKTUTAN

İSTANBUL 1.Bölge 29 HAVANA BAŞARAN

İSTANBUL 1.Bölge 30 UMUT ÇAKIR

İSTANBUL 1.Bölge 31 YELDA GARGUN

İSTANBUL 2.Bölge 1 SELİNA DOĞAN

İSTANBUL 2.Bölge 2 AYKUT ERDOĞDU

İSTANBUL 2.Bölge 3 MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU

İSTANBUL 2.Bölge 4 DURSUN ÇİÇEK

İSTANBUL 2.Bölge 5 SÜLEYMAN SENCER AYATA

İSTANBUL 2.Bölge 6 GÜLAY YEDEKCİ

İSTANBUL 2.Bölge 7 KADRİ ENİS BERBEROĞLU

İSTANBUL 2.Bölge 8 DİDEM ENGİN

İSTANBUL 2.Bölge 9 MUSTAFA SARIGÜL

İSTANBUL 2.Bölge 10 ÇETİN SOYSAL

İSTANBUL 2.Bölge 11 MELDA ONUR

İSTANBUL 2.Bölge 12 YÜKSEL MANSUR KILINÇ

İSTANBUL 2.Bölge 13 CENGİZ ALP

İSTANBUL 2.Bölge 14 HÜLYA ÇİĞDEM ANAD İBRAHİMHAKKIOĞLU

İSTANBUL 2.Bölge 15 GÜL YÜKSEL

İSTANBUL 2.Bölge 16 ZEYNEL ÖZTÜRK

İSTANBUL 2.Bölge 17 İNAN GÜNEY

İSTANBUL 2.Bölge 18 ÖZGÜR KOÇAK

İSTANBUL 2.Bölge 19 GÜVEN KARATAŞ

İSTANBUL 2.Bölge 20 MUSTAFA OZAN ŞER

İSTANBUL 2.Bölge 21 YUSUF ERGÜVEN

İSTANBUL 2.Bölge 22 KEMAL BÜYÜKBAYRAK

İSTANBUL 2.Bölge 23 FATMA GENÇ

İSTANBUL 2.Bölge 24 FİDAN ASLAN EROĞLU

İSTANBUL 2.Bölge 25 KADİR DEMİRGÖZ

İSTANBUL 2.Bölge 26 HALİT ÖZYURT

 

İSTANBUL 3. BÖLGE

 

1 BİHLUN TAMAYLIGİL

2 İLHAN CİHANER

3 ENGİN ALTAY

4 ALİ ŞEKER

5 ERDOĞAN TOPRAK

6 EREN ERDEM

7 MEHMET BEKAROĞLU

8 ZEYNEL EMRE

9 SİBEL ÖZDEMİR

10 SEYHAN ERDOĞDU

11 FEVZİ GÜMÜŞ

12 EMİNE GÜLİZAR EMECAN

13 ALİ ÖZGÜNDÜZ

14 GÖKHAN GÜMÜŞDAĞ

15 SÜLEYMAN ÇELEBİ

16 ÇETİN ÇAPAN

17 EFKAN BOLAÇ

18 ÖZGÜR KARABAT

19 HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN

20 ERHAN BOZAN

21 TÜLAY ATEŞ

22 MEHTAP ALBAYRAK

23 RIZA AKPOLAT

24 KEMAL ÇEBİ

25 ŞAHANIM METER

26 TAŞKAN UYSAL

27 SELÇUK MÜSNAT HAZİNEDAR

28 ÖZLEM DURDAĞI DOKUYUCU

29 TÜRKAN KEBECİ

30 BAŞAK MERİH ERİÇOK

31 SEDA ÖNDER

 

İZMİR 1.BÖLGE

 

1 SELİN SAYEK BÖKE

2 MUSA ÇAM

3 AHMET TUNCAY ÖZKAN

4 TACETTİN BAYIR

5 ÖZCAN PURÇU

6 ALİ YİĞİT

7 MURAT BAKAN

8 MUHSİN KURT

9 ALİ HIDIR ULUDAĞ

10 EDNAN ARSLAN

11 SEVDA ERDAN KILIÇ

12 NİLAY KÖKKILINÇ

13 MUZAFFER EMİR CÖMERT

 

İZMİR 2. BÖLGE

 

1 ZEYNEP ALTIOK

2 KEMAL KILIÇDAROĞLU

3 ZEKERİYA TEMİZEL

4 MUSTAFA ALİ BALBAY

5 AYTUN ÇIRAY

6 ATİLA SERTEL

7 KAMİL OKYAY SINDIR

8 ALİ ENGİN

9 HÜSEYİN SEZER

10 ÜLKÜMEN RODOPLU

11 ALİ KEMAL ELİTAŞ

12 SİBEL PARMAKSIZ

13 NURGÜL UÇAR AKTUĞ

 

KAHRAMANMARAŞ

 

1 ALİ ÖZTUNÇ

2 ALPER KETEN

3 EYLEM ÇAĞRAŞ

4 İNAN KESEN

5 MEHTAP KOÇAK

6 MUSTAFA GEDİK

7 YUNUS PINAR

8 BİLGE KAĞAN TAŞKESEN

 

KARABÜK

 

1 ERDOĞAN DİNCEL

2 GÜLSÜN BENİÇ

 

KARAMAN

 

1 SAİM SEZEN

2 YAKUP SELVİ

 

KARS

 

1 SELAMİ YİĞİT

2 CENGİZ DAŞDEMİR

3 SAFFET ÖZDEMİR

 

KASTAMONU

 

1 HÜSEYİN SELAMİ ÇELEBİOĞLU

2 YILMAZ KARAKOÇ

3 ORHAN DANA

 

KAYSERİ

 

1 ÇETİN ARIK

2 İBRAHİM BAHÇECİOĞLU

3 AŞKIN GENÇ

4 TÜRKER TOK

5 TÜLİN TEMEL

6 ŞEFİKA ASLI ESKİCİ

7 MUSTAFA UTKU SARI

8 KIVILCIM AKDAĞ

9 NAZLI ERDOĞAN

 

KIRIKKALE

 

1 HASAN BİÇER

2 MUSTAFA DEMİRAL

3 ADEM ŞAHİN

1 TÜRABİ KAYAN

2 VECDİ GÜNDOĞDU

3 MEHMET TUNA SOYKAN

 

KIRŞEHİR

 

1 OSMAN KÖK

2 MEHMET ALİ EKİCİ

 

KİLİS

 

1 ALİ TUNA

2 REŞİT TAYFUN ALAN

 

KOCAELİ

 

1 FATMA KAPLAN HÜRRİYET

2 HAYDAR AKAR

3 TAHSİN TARHAN

4 TURAN DUMLU

5 CUMA KARAVAR

6 MEHMET TAMER SOLAKOĞLU

7 KEMAL NİŞANCI

8 UTKAN GÜNEŞ

9 ASUDE FIRAT ÖZKAN

10 YAKUP TÖRK

11 MÜZEYYEN TOPÇU TAN

 

KONYA

 

1 MUSTAFA HÜSNÜ BOZKURT

2 ALİ CEMAL CÖMERT

3 GÜLSÜM FİLORİNALI

4 MEHMET TURGAY BİLGE

5 DENİZ İNDİBİ ÇELİK

6 HÜSEYİN YAĞCI

7 MUSA GÖKÇE

8 EMİNE BALIK

9 MEHMET GAYRETLİ

10 NECATİ SARIHAN

11 SEFER İPEK

12 HAKKI DİNDAR

13 DURSUN KAPLAN

14 ORHAN KAYA

 

KÜTAHYA

 

1 ALİ FAZIL KASAP

2 FİSUN YILDIZ

3 HÜSEYİN DALKILINÇ

4 HÜSNÜ İNANÇ

 

MALATYA

 

1 VELİ AĞBABA

2 ERDEM HÜSNÜ ASLANOĞLU

3 BERNA KARADAŞ

4 MEMBA KUŞCU

5 YUSUF SÜRÜCÜ

6 ETEM KÖRÜKMEZ

 

MANİSA

 

1 ÖZGÜR ÖZEL

2 MAZLUM NURLU

3 TUR YILDIZ BİÇER

4 MUSTAFA BAŞGÜLŞEN

5 SABRİ TEMEL

6 ABDULLAH SAKA

7 ZERRİN MASTAN

8 HAYRİYE HACET

9 HAKAN TATAR

 

MARDİN

 

1 MEHMET MUHİTTİN ARAÇ

2 ABDÜLVAHAP AY

3 BAYRAM ADNAN KAYA

4 ABDÜLAZİZ SAYĞIN

5 ABDULHALİM TAŞ

6 ŞÜKRÜ AKMAN

 

MERSİN

 

1 HÜSEYİN ÇAMAK

2 DURMUŞ FİKRİ SAĞLAR

3 AYTUĞ ATICI

4 SERDAL KUYUCUOĞLU

5 SİBEL GAZİ TABEL

6 EBRU ÇALIŞKAN

7 SEYİT ÖZANANAR

8 SEMRA KABASAKAL

9 NEVİN ZAİMOĞLU

10 CELAL ÇELİK

11 ŞERİFE ARICI YILDIZ

 

MUĞLA

 

1 AKIN ÜSTÜNDAĞ

2 ÖMER SÜHA ALDAN

3 NURETTİN DEMİR

4 BURAK ERBAY

5 EMRAH DOĞU

6 SÜLEYMAN GİRGİN

 

MUŞ

 

1 MUSTAFA FIRAT

2 YILDIRIM PAÇAL

3 EKREM DİZDAROĞLU

 

NEVŞEHİR

 

1 OSMAN FAHRİ ERTİK

2 MEHMET SEYHAN DURU

3 FULYA GÜLŞEN ALTINSOY

 

NİĞDE

 

1 ÖMER FETHİ GÜRER

2 SEVGİ ÖZBEK

3 RAMAZAN ERTAN

 

ORDU

 

1 SEYİT TORUN

2 MUSTAFA ADIGÜZEL

3 İSA MARAL

4 NURAY ATAOĞLU

5 ZEKAİ SANA

 

OSMANİYE

 

1 NİHAT ÇERÇİ

2 GALİP KUTLU HAKTAN

3 SERPİL DÜZGÜN

4 ZEYNEL DEMİRBÜKER

 

RİZE

 

1 KEMAL KÖYMEN

2 ÇETİN KEÇELİ

3 ALİ ŞAHİNLER

 

SAKARYA

 

1 ENGİN ÖZKOÇ

2 HÜSEYİN AVNİ ŞAHİN

3 ERDOĞAN ISIR

4 AYHAN BAL

5 ELİF ASİYE BAŞER

6 AYŞE KILIÇ

7 İLKER YILMAZ

 

SAMSUN

 

1 KEMAL ZEYBEK

2 HAYATİ TEKİN

3 ŞABAN SEVİNÇ

4 NESLİHAN HANCIOĞLU

5 MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN

6 FATMA NECİLE ÇOKAY

7 ŞEVKİ YILMAZ

8 CEM YILMAZ

9 NURCİHAN TOMRUKÇU

 

SİİRT

 

1 CEMAL SİLAH

2 ÖZLEM GEDİZ

3 MEHMET ALİ ENGİN KOYUNCU

 

SİNOP

 

1 BARIŞ KARADENİZ

2 TUGAY DİNCEL

 

SİVAS

 

1 ALİ AKYILDIZ

2 HAYDAR GÖLBAŞI

3 ULAŞ KARASU

4 FİLİZ GÜR

5 MEHMET KAVAS

 

ŞANLIURFA

 

1 MEHMET VEDAT MELİK

2 ALİ ERSÖZ

3 SEDAT SAĞIR

4 HALE SORAN

5 AKİLE YEKTAŞ

6 MEHMET RECAİ ÜSTÜNDAĞ

7 MURAT YAZAR

8 FERİT ÖNCEL

9 MEHMET FARUK GÖKKAN

10 MAHMUT HAN ŞAHİN

11 HASAN KONGÜL

12 KEMAL EŞSİZ

 

ŞIRNAK

 

1 MEHMET BİLİR

2 SELAHATTİN UĞUR

3 MUZAFFER CİNGÜ

4 SALİH UĞUR

 

TEKİRDAĞ

 

1 FAİK ÖZTRAK

2 CANDAN YÜCEER

3 EMRE KÖPRÜLÜ

4 İLHAMİ ÖZCAN AYGUN

5 ARZU MANDALI SUCU

6 ŞERAFETDİN TERZİ

 

TOKAT

 

1 KADİM DURMAZ

2 MELİH YARDIMCI

3 HÜSEYİN TUNÇ

4 ŞAFAK BAYINDIR

5 TAHİR YILDIRIM

 

TRABZON

 

1 HALUK PEKŞEN

2 YAVUZ KARAN

3 AHMET KAYA

4 MURAT ÖZÇİLİNGİR

5 ALİ TÜREN ÖZTÜRK

6 CEMİL BOZBAŞ

 

TUNCELİ

 

1 GÜRSEL EROL

2 POLAT ŞAROĞLU

 

UŞAK

 

1 ÖZKAN YALIM

2 ALİ ERDOĞAN

3 İSMET AKIN

 

VAN

 

1 CEMAL ŞEN

2 MEHMET KURUKCU

3 SERAP ALKAN

4 KASIM BEYAZ

5 ŞANEL GÜLOĞLU

6 FIRAT KUVETLİ

7 SIRACEDDİN İLDEŞ

8 NEVZAT KOÇ

 

YALOVA

 

1 MUHARREM İNCE

2 MURAT OCAK

 

YOZGAT

 

1 ONUR KAYTAN

2 AHMET PEKER

3 AHMET KARAHAN

4 KEMAL BAYRAMOĞLU

 

ZONGULDAK

 

1 ŞERAFETTİN TURPCU

2 ÜNAL DEMİRTAŞ

3 HARUN AKIN

4 DENİZ YAVUZYILMAZ

5 BUKET MÜFTÜOĞLU

erken_secim_anketi_son_anket_istanbul_gazetem_www.istanbulgazetem.com

sosyal medyalarda paylaşalım
0
CHP erken seçim milletvekili adayları
Başa dön

Sosyal medyalarımızdan bizi takip edin

Facebook0
Twitter
Google+0
https://www.istanbulgazetem.com/chp-erken-secim-milletvekili-adaylari">
LinkedIn132
Instagram187
PINTEREST
YouTube0
YouTube