CHP Eyüpsultan GÖKTÜRK Mahalle Delege sonuçları

CHP GÖKTÜRK MAHALLE DELEGELERİ

CHP 30 Kasım itibariyle İstanbul ilçelerinde yapılan Mahalle Delege seçimlerini bitirdi. Artık İlçe Kongrelerinde tüm gözler. İstanbul’un bazı ilçeleri ve mahalleleri çok önemseniyordu. bunlardan biride Eyüpsultan İlçemizdeki Göktürk mahalle Delege seçimleri oldu. Seçimde Sarıyer’den tanıdığımız Meltem Yücel Pir , İl merkezimiz tarafından görevlendirildi. 

 

SEVGİ SAYGI VE BARIŞ HÜKÜM SÜRDÜ.

Elbette seçim dendiğinde, bir iki ufak sorun düşünülebilir. bazı mahallelerde daha da fazlalaştığı oldu. Göktürk Mahallesinde sevgi, saygı ve barış içerisinde yapılan seçimlerin sonunda kazanan CHP oldu. Liste sonuçları ise

BEYAZ 125
YEŞİL 234

olarak açıklandı. Sarıyer’den tanıdığımız Sarıyer Belediye Meclis Üyemiz Meltem Yücel Pir İstanbul Gazetem Yazarlarımızdan Varol Kısa ile sohbetinde; Öncelikle İlçe başkanlığımıza, Mahalle yönetimimize seçime gelen tüm değerli örgüt üyelerimize canı yürekten teşekkür ederim. Demokrasi şöleni olarak başlattıkları delege seçimlerini, aynı düzeyde devam ettirip, sevgi ve barış içerisinde bitirdiler. Seçim sonunda bir birlerini tebrik eden örgüt üyelerimizin liste renkleri değil CHP kazanan olduğunu göstermeleri beni ayrıca mutlu etti. Böyle güzel bir seçim günü burada olmak ayrı bir gurur verdi. ” diyerek sözlerini bitirdi. Seçim sonrası birlik içerisinde fotoğraflar çekildi . başarılar dilendi . Bizlerde ;

İstanbul Gazetem Gazetesi ailesi olarak tüm Delege seçilen isimlere başarılar dileriz. 

 

ALİ EKBER CÖMERT SOSYAL MEDYASINDA YAPTIĞI AÇIKLAMADA

CHP Göktürk ‘te yapılan demokratik Delege seçimleri sonucunda parti emekçisi arkadaşlarımızla birlikte içinde yer aldığımız Yeşil liste ile seçimi kazandık. Demokratik yarışa katılarak oy veren tüm üyelere, yoğun emek harcayan tüm parti emekçilerine ve çıktığımız yolda bizimle birlikte inanarak yol yürüyen tüm yol arkadaşlarımıza yürekten teşekkür ederim.

Ayrıca seçimde basarili görev yapan kurul üyelerine teşekkür ederim.

Bu seçimin kaybedeni yok, Beyaz listede başarılı bir çalışma yapan arkadaşlarımızı da tebrik ediyorum. Bütün kongre sürecinde birlikte aynı hedef doğrultusunda yürüyeceğimize ve sonuçta birlikte basaracagımıza inanıyoruz. Yolumuz açık olsun. Tüm mücadelemiz partimizin başarısı için.

Yaşasın CHP.

 

İŞTE YEŞİL LİSTE

 

 

VKİY TV hizmetinize girdi . Takip edebilirsiniz.