CHP İSTANBUL İLÇE BAŞKANLARI KİM OLACAK?

CHP İSTANBUL İLÇE BAŞKANLARI KİM OLACAK?

CHP Olağan Genel Kurul Toplantıları ve seçim takvimleri belirlendi. Listeler askıya çıktı. İlçe Başkanlığı için aday adayları yavaş yavaş günyüzüne çıkıyor. İstanbul Gazetem İstanbul 1. bölge, İstanbul 2. Bölge, İstanbul 3. bölge ilçelerinde tüm isimleri sizlere anında sunacaktır.

 

BEŞİKTAŞ’TA DEV İSİMLER SAVAŞACAK.

CHP Beşiktaş son dört yıla damgasını vuran bir ilçe oldu. Daha önce ki yıllarda Belediye başkanları ve son yıllarda ilçe başkanlığı devirleri sonunda 2019 Yerel seçimleriyle durgunluk hakimiyetini aldı.

Yeni Belediye başkanı Rıza Akpolat hem ilçe sakinleri hem örgüt ile güzel bir iletişim içerisinde bulundu. sakinleşen ilçede, İlçe Başkanlığı gözde bir makam oldu. Listeler asıldı isimler öğrenildi ve ilk aday adayları artık bende varım demeye başladı. Bu ilk ilçemiz ve ilk aday adaylarımıza başarılar dileriz.

NEDEN ADAY ADAYI DEDİK

İstanbul Gazetem okuyucularından ilk defa siyasette yer almak isteyen olabilir düşüncesi ile açıklama yapmak istiyoruz. İlçelerde Başkan adayı olabilmek için en önemli şart “Delegelerin %10 dan imza almaktır” . Bu ana kadar herkes aday adayı olarak hitap edilir. İmza kesinleştikten sonra adaylar seçim günü listelerini sunar ve delegeleri oy kullanır.

 

BEŞİKTAŞ BİR BAŞKA GÜZEL

Birlik beraberlik ve sevginin beşiği haline gelen Beşiktaş ilçemizde seçimlerde şimdilik iki ismin adı öne çıkıyor . Bunlardan biri mevcut ilçe Başkanı Avukat Gözde Fil ve bir diğer isim Mehmet Arslan ….. Her iki isme başarılar diliyoruz.

 

Haberin devamı gelecek. Bizden Ayrılmayın …

 

https://www.youtube.com/watch?v=0Wvyd7rJHxY