CHP Kağıthane Belediye meclis üyesi a. adayı ZEYNEP TATAR

İstanbul Gazetem gazetesi 39 ilçede meclis üyesi adaylarını ve aday adaylarını sizler için tanıtmaya basılı yayın ve haber sitesinden devam ediyor. Bugün sizlere CHP Kağıthane Belediye Meclis Üyesi a. adayı Av. Zeynep TATAR‘ı duyurmak istiyoruz.

Zeynep TATAR, Kağıthane ilçesinde sevilen bir isim olarak karşımıza çıkıyor. CHP kimliğinden önce iyi bir ilçe sakini, yardımlaşmayı ve paylaşmayı seviyor. Elbette bu nadir özellikler bir insanda bulunduğunda, ilk olarak daha büyük kitlelere hizmet vermek için, düşüncesine uygun siyasi partide olmak istemesi en doğal hakkı olmaktadır.

Hak hukuk ve adalet kavramlarını ilkesi bilen TATAR, kendisine uygun olduğunu düşündüğü mesleği olarak Avukatlık mesleğini tercih etti.  Bu meslek hem siyasi partisi CHP’nin üyelerine, hemde ilçesinde yaşayan bir çok mağdur vatandaşımızın yararına oldu. İnsanlara yardım ve paylaşımı mesleğinde de vermeye devam etti. Asla insanları diplomalarına, makamlarına, mevkilerine veya ekonomik şartlarına göre ayırmadı. Tüm insanlara eşit davranan ve hak, hukuk, adalet için mücadele eden TATAR, insan sevgisi, hayvanlara olan şevkati ve doğa tutkunu biri olarak çevresinde sevilen ve sayılan takdir edilen biri oldu.

Şimdi artık bunları daha büyük kitlelere yaymak için bir fırsat çıktı .

MECLİS ÜYELİĞİ

Zeynep Tatar, kendi çabalarıyla ilçesinde ve partisinde bulunan belli sayıda insanlara yardım etmeyi biraz daha ilerletmesinin bir imkanı, ilçenin tamamına hizmet veren Belediye kurumu olacaktı. Bu sebeple ilçesindeki tüm halka hizmet verebilmek adına CHP Kağıthane Meclis Üyesi Aday Adayı oldu.

Bizler İstanbul Gazetem ailesi olarak kendisine güveniyor ve değerli okuyucularımıza tanıtmak istiyoruz.
Haberin devamı “Av. Zeynep TATAR ile röportaj” olacaktır. Bizden ayrılmayın…

Bir cevap yazın