CHP Kağıthane Gürsel Mahallesi İrtibat Bürosu

CHP Kağıthane Gürsel Mahallesi İrtibat Bürosu

 

CHP Kağıthane İlçesi Gürsel Mahallesi İrtibat Bürosu ilçe merkezi gibi çalışıyor. 24 Haziran Erken Genel seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri için “Millet İttifakı”  bu sefer işi sıkı tutuyor. Tüm kadro neredeyse 7/24 çalışıyor diyebiliriz.

 

Gürsel Mahallesi Başkanı Günal AYGÜL

Gürsel Mahallesi Başkanı Günal AYGÜL “24 Haziran Genel ve Cumhurbaşkanlığı seçimi aslında isimlerinden öte bir seçimdir. Halkımıza bunu anlatmak için inanın gece gündüz vatandaşlarımızla bir oluyoruz. Onların bizlere ulaşabilmesi için mahallemizde bu görmüş olduğunuz irtibat büromuzu açtık. Ayrıca burada Cumartesi ve Pazar günleri SANDIK görevleri hakkında bilgilendirme yapıyoruz. tüm örgütümüzün sandık görevlilerini ilçeleri neresi olursa olsun bekleriz” dedi. 

 

Metrobüs durağı olarak “Okmeydanı Hastane” durağında indiğinizde sizleri tüm heybetiyle bekleyen, adeta ilçe başkanlığı merkez binası görünümünde ve çalışmalarında olan “Gürsel Mahallesi İrtibat Bürosuna” yoğun ilgi var. İstanbul Gazetem ekibi olarak bir saate yakın bulunduğumuz büroya onlarca vatandaşımız bilgi edinmek için uğradı.

Cumhurbaşkanı adayı hakkında, birinci ve ikinci tur hakkında, Milletin İttifakı seçildiğinde neler olacak hakkında sorularının cevaplarını yetkili kişilerden alan vatandaşımızı memnun ayrılıyordu. İlçe Başkan Yardımcıları, Kadınkolları , Gençlik kolları da her zaman destek için orada bulunuyordu. Ayrıca CHP Kağıthane Meclis Üyesi Necla KARATEPE  belediye ve siyaset sorularında halkımıza bilgi vermek için İrtibat Bürosunda arkadaşlarına destek oluyordu.

Bizlerde İstanbul Gazetem Ailesi olarak CHP Gürsel Mahallesine başarılar diliyoruz.

  Haber VAROL KISA – Kağıthane  / Fotoğraflar İstanbul Gazetem Facebook Sayfamızdadır.

 

sosyal medyalarda paylaşalım
error0

Bir cevap yazın