CHP KAĞITHANE İLÇE BAŞKANI Mehmet Ali Yüksel

Yerel seçimler öncesi İstanbul Kağıthane ilçesinde görevini başarı ile sürdüren CHP KAĞITHANE İLÇE BAŞKANI MEHMET ALİ YÜKSEL bir basın açıklamasında bulundu.

Seçim süresince vatandaşları bilgilendireceği bu tür açıklamaları Kagithane’nin güçlü sesi İstanbul Gazetem gazetesi nde okuyabilirsiniz …

“Ben  Kağıthane’de Cumhuriyet Halk Partisinin kurumsal kimliğini ve Cumhuriyet Halk Partisi genel başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu temsil eden ve partimizin belirlediği politikaları halkla buluşturma görevi ve sorumluluğu olan bir kişiyim.”

“Her süreçte olduğu gibi, Önümüzdeki yerel seçim sürecinde de tavrım ve duruşum şu olacaktır.”

Cumhuriyet Halk Partisi iktidar olsun ya da olmasın Türkiye’nin en büyük örgütlü ve etkili siyasi gücüdür. En büyük umudun adıdır.
Bu güce güç katacak her bir yurttaşımızın bu mücadelenin her kademesinde ve her safhasında olmalarını sağlamak benim temel sorumluluğumdur.
Cumhuriyet Halk Partisi Kağıthane ilçe Başkanlığı Kağıthane’de yaşayan 440.000 yurttaşımızı kucaklayacak ve onların sorunlarını yine yurttaşlarımızın belirlediği temsilcilerle çözecek bir iktidarı mutlaka kuracaktır.

 

Saygılarımla

Mehmet Ali Yüksel ( CHP Kağıthane İlçe Başkanı )

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.