CHP Kağıthane Kadınkolları ilk a. adayı Saadet Tiryaki

CHP Kağıthane Kadınkolları ilk a. adayı Saadet Tiryaki

Yerel seçim adaylıkları için, aday adayları birer birer kayıt işlemlerini yaptırıyor. tüm aday adayları hakkında bilgiler basılı yayınımız İstanbul Gazetem “Güçlü sesiniz” sayfalarında ve an itibariyle haber sitemiz www.istanbulgazetem.com  adresimizde okuyabileceğiniz gibi youtube kanalımız VKİY TV canlı yayınlarımızda izleme imkanınız olacaktır…

CHP Kağıthane Kadın kolları Başkanı Neslihan DURMAZ; yönetiminde bulunan ekip arkadaşlarını adaylık için çıkartmaya başladı. Yönetim Kurul Üyesi Başkan Yardımcısı Saadet TİRYAKİ adaylık başvurusunda bulundu. Yönetim ve üyelerin desteğini arkasına lana TİRYAKİ ” Öncelikle Kağıthane ve Kağıthaneli vatandaşlarımızın yaşam kalitelerinde sosyal ve ekonomik çıtalarını yükselmek için bu yola girdim. Değerli Başkanım Neslihan DURMAZ’ın da desteği ve tüm arkadaşlarımın emeği ile inanıyorum ki kazanan Kağıthane olacaktır. Partimize, Milletimize ve halkımıza hayırlı sonuçlar ile biteceği huzur ve barış ortamında bir seçim dilerim. ” diyerek heyecanlı yarışa start verdi. Ayrıca İstanbul Gazetem Kağıtjhane ekibimize özel teşekkür eden TİRYAKİ’ye bizlerde İstanbul Gazetem “Kağıthane’nin güçlü sesi” gazetesi ailesi olarak başarılar diliyoruz.

 

CHP Kadın Kolları Başkanı Neslihan DURMAZ ” Uzun ve yorucu bir seçim süreci başladı. Yönetimimiz ve üyelerimiz olarak her fırsatta Kağıthane için elimizden geleni yaptık. Çocuklarımıza kırtasiye desteği, okul öncesi ve sonrası eğitim desteği, okul zamanların burada hafta sonları derslerine yardımcı olduk. Kadınlarımızın iftarlarında birlikte huzur içinde Ramazan aylarımızı yaşadık. Muharrem günleri Canlarla birlikte olduk. Kısacası hayatın her alanında vardık. Şimdi bir fazlasını yapabilmek için halkımızdan yetki istiyoruz. Saadet TİRYAKİ arkadaşımızın dediği gibi Kazanan Kağıthane olacaktır. Siz değerli basın emekçileri arkadaşlarımızın da yanımızda olmasından dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım” ….., diyerek ekip arkadaşlarının her zaman yanıda olduğunu vurguladı….

Haber : ZUHAL TAŞKIN / Kağıthane – İSTANBUL GAZETEM 

 

 

Bir cevap yazın