CHP Kağıthane Örgüt toplantısı

CHP Kağıthane Örgüt toplantısı” Yeni Anayasa ve Başkanlık sistemi”

CHP İstanbul ilinde bulunan ilçe başkanlıklarının bazılarında düzenlenen örgüt toplantılarına üyeler katılımda bulunmuyordu. Milletvekillerinin katılımda bulunduğu toplantılarda dahi  19-35 kişi arasında üye katılımları oluyordu.

CHP Kağıthane İlçe Başkanlığı  Aralık ayı örgüt toplantısında ise salonda ayakta direnecek yer kalmadı. İlçede ne il başkanlığından, ne de Ankara’dan misafirleri vardı. Örgüt toplantısında yanlarında destek olmak için sadece tek bir misafirleri vardı o da millletvekili adayı Hülya Güntaş ‘tı.

 

Örgüt toplantısının konusu ” Yeni Anayasa ve Başkanlık sistemi” oldu. Örgüt üyeleri kürsüye çıkarak düşüncelerini dile getirdiler. Örgüt içinde yapılan konuşmaları gazetemizin ilkeleri gereği yayınlamıyoruz.   Örgüt üyelerinin konuşmaları sonrası İlçe Başkanı Mehmet Ali Yüksel gün sonu analizi ve örgüte hitaben konuşmasını gerçekleştirdi.

Toplantı sonrası görüşlerini aldığımız CHP Kağıthane Örgüt Üyeleri İstanbul Gazetem’e kararlı açıklamada bulundular. Kağıthane ilçesininde tüm imkanları kullanarak halkın yanında olmaya gayret gösterdiğini açıklayan üyeler yeni projelerini sadece İstanbul Gazetem ekibine anlattılar. CHP Kağıthane İlçe Başkanlığı hizmetlerini takip etmek istiyorsanız bizden ayrılmayın . Detaylar geliyor..

 

Haber VAROL KISA / İSTANBUL GAZETEM 

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN 

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

 

Bir cevap yazın