CHP KAĞITHANE’DEN BÜYÜK İFTAR SOFRASI (3500)

CHP KAĞITHANE’DEN BÜYÜK İFTAR SOFRASI (3500 KİŞİ ALANI DOLDURDU)

 

CHP Kağıthane, CHP Kağıthane, CHP Kağıthane; yok böyle bir azim ve çalışma arzusu dediğimiz CHP Kağıthane için ne yazsak az kalıyor. İlk çalışmalar onlarda, en çok irtibat bürosu açmak onlarda, 7/24 mahalle ve sokaklarda olan onlar, halkın yanında iftarlarını evlerine getiren onlar ve tabii muhteşem bir Merkez Mahallesi İftar sofrası yine CHP Kağıthane’den Büyük İftar sofrası 3500 kişilik kurulmayı başardı. Şimdi siz başarı rakamlarda sana bilirsiniz. Fakat değil. Burası CHP Kağıthane burada sürprizler dolu.  Haber Varol KISA

İftar soyrasının 3500 kişilik olması elbette bir başarı. Neticede bir mahalle iftarı ve bu kadar kalabalık kişiyi toplamak başarı. bu verilen yemek dahi olsa. Çünkü karşınızda yenilmez armada var. Fakat dedim ya inanmışların önünde Çin setti olsanız duramazsınız.

“Kork korkmayandan, kaç kaçmayan dan”

 

CHP Kağıthane hiç birşey den korkmadan 24 Haziran için çalışıyor ve hiç bir yerden kaçmadan mücadeleye devam ediyor. Kağıthane Belediyesinin de iftar sofrası olduğu aynı güne denk gelen iftar sofrası kafalardaki tüm acabaları bitirdi. Yandaş görünen hain medya ya rağmen, ilçenin uzun süredir kazanılmamasına rağmen, her ilçede olduğu gibi Kağıthane’de de bulunan iç gizli muhalefete rağmen tam anlamıyla muhteşem bir İftar sofrası oldu. Peki peki devam edelim ve tek tek sayalım.

3,500 kişi 

 

Aslında ilk dakikadan beri söylediğimiz üç bin beşyüz kişi belki de az olabilir. Çünkü yönetim ve örgüt üyelerinin bir çoğu yerlerini gelen misafir Kağıthanelilere bıraktı. Önce vatandaşımız diyen yönetim kurul üyeleri ve örgüt üyeleri “Biz her zaman her yerde oruçlarımızı açarız. Fakat misafirlerimiz buraya tek bir neden için geldi . Oruçlarını açmak. Hayırlı bir iftar oldu. bizler iki kat sevap aldığımızı düşünüyoruz” demeleri ne kadar gönülden yapılan bir hizmet olduğunun net açıklamasıydı.

Her Parti 

İftar sofrasının bir özelliği de tüm siyasi partilerden ve STK ile Dernek lerden temsilcilerin katılması oldu. Bizlerde İstanbul Gazetem olarak “İslam Aleminin en kutsal günlerinden olan, 12 ayların sultanı Ramazan ayında böyle bir maznzaraya imza atıkları için sonsuz teşekkür ederiz.” diyerek muhteşemlikte ikinci noktayı koyalım.

AĞIR PROTOKOL 

Muhteşem İftarda son noktayı CHP genel Başkan yardımcılarıyla, Milletvekilleriyle ve Milletvekili adayları ile en kalabalık protokol davetlilerinin olması desek yalan dememiş oluruz.

 

Başta CHP Kağıthane İlçe Başkanı Mehmet Ali Yüksel ve emeği geçen herkese teşekkür ederek yazımızı sonlandırıyoruz. Her zaman olduğu gibi

Haber fotoğrafları Facebook sayfamızdadır. Beğeni ve takip için TIKLAYIN!

 

 

HAFTANIN EN ÇOK OKUNAN HABERİ 60.000

 

 

 

Bir cevap yazın