CHP SARIYER İLÇE BAŞKANI SEVİM YALINKILIÇ’A DESTEK VKİY ‘DEN

CHP SARIYER İLÇE BAŞKANI SEVİM YALINKILIÇ’A DESTEK VKİY ‘DEN

 

Bugün Sarıyer’de bir çok gazeteciye ilham kaynağı olan Sarıyer’in sevilen gazetecisi Varol KISA ; CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı için destek verdiği adayı, VKİY TV kanalında tüm sevenlerine duyurdu.

 

29 Aralık Pazar günü yapılacak olan CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı için mevcut İlçe Başkanı Sevim Yalınkılıç adaylık açıklamasını yaptı. Ardından gelen destek haberlerinin birine de Sarıyer’in duayen gazetecilerinden Varol KISA ve Atatürk savunuculuğu ile Nutuk öğreten aile VKİY AİLESİ gönüllülerinden tam destek geldi. 

 

18 Aralık VKİY TV ‘de yapılan canlı yayın ile tüm izleyicilere “Emaneti 2017 yılında Sayın Başkanımız Sevim Yalınkılıç’a veren örgüt üyelerimize seslenmek istiyorum. Bu emaneti İstanbul Belediye başkanlığı zaferi ile taçlandıran Sayın Yalınkılıç Başkanımıza bir dönem daha vermek görevimizdir” diyen Varol KISA konuşmasında şu noktalara değindi …

Varol KISA ” Bir ilçe başkanından beklenilen hizmet ve görevlerin başında ; İlçesinin Belediyesi ile iyi anlaşması, Yönetiminin başarılı olması, Örgüt ile özdeşmesi, Halkın sevdiği birisi olması,  Yerel Basın ile iyi geçinmesi, Özel ve ihtiyaç duyduğunuzda yanımızda olamasıdır. İşte bunların tamamını üzerinde bulunduran ve iki yıldır bizlere sonsuz güven veren isim Sayın Başkanımız Sevim Yalınkılıç’dır. Hal böyle olurken, Bir basın mensubu ve Sarıyerli olarak tek düşüncem yeni maceralara girmek büyük bir tehlikedir. Bildiğimiz bilinmeyenden çok daha iyidir. Seçim süreçlerinde başarıdan başarıya koşan ekibe bir dönem daha görev vermek bizlerin asli sorumluluğudur” dedi.

 

İŞTE O KONUŞMA ….