CHP SARIYER’de SKANDAL

CHP SARIYER’de SKANDAL

Delege seçimlerinde kazanılan hak geri alınmak isteniyor….

 

CHP Sarıyer’de sular bir türlü durulmadı. Yine bir seçim ve yine bir olay zinciri. Öncelikle 09 Kasım Tarihine bir göz atalım …. listeler savaşında neler oldu. Kim kimle olmak istedi veya istemedi . Kazanan listenin sahibi Ayşe ORHAN İstanbul Gazetem gazetesine tüm gerçekleri anlattı. 

 

Bahçeköy seçimlerinde çalışkan üye Ayşe ORHAN listede kendi ismini görmek istediğini dile getiriyor. Gelin görün ki çıkan ilk liste bunu kabul etmiyor. Bunun üzerine mahallede çift liste çıkartmaya karar veriliyor . Ve ikinci Listede “Ayşe ORHAN, Aykut AYDIN, Ali KAV , Serap KARA , Doğan ALTINTAŞ ” olarak hazırlanıyor. Bazı isimler ise bu listede olmamak için dilekçe dahi hazırlıyor CHP Sarıyer İlçe başkanlığına.

Konuşmasında ORHAN ; Güzel evladım Varol KISA , ben listede kendi ismimi görmediğimde , hayırdır neler oluyor diye sordum. Neden ben yokum. Çalışan ve partili bir ablanızım dedim. Baktım ki birileri oralı olmuyor. Senin bir önce ki yazında gördüğüm ata sözü gibi “Elin yumruğunu yemeyen , kendini kral sanıyor” galiba. Peki evlatlar dedim ve çıktım. Mahallemde ki partili dostlarıma danıştım , destekleriyle bir liste hazırladık. Sağolsunlar herkesin emeği var bu listede. ” derken heyecan ve sinir içerisinde konuşmasına şöyle devam etti.

 

Cumhuriyet Halk Partisi kimsenin tekelinde değil, Kurucusu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK’ün bizlere emanetidir. Ben bu emaneti yıllardır tertemiz taşırken yanımda dahi olmayanların, belki dünyada dahi olmayanların şimdi karşımıza geçmesi bizleri elbette çok üzdü. Biz sineyi millet dedik evladım. Millet karar verecek dedik ve sandığın başına gittik.

 

Görünen o ki ; örgüt bizim listeye güvendi ve güven oyunu verdi. Bu bizi elbette mutlu etti. Taki aldığımız bir habere kadar.

 

İŞTE O SKANDAL HABER GELİYOR

Bizden ayrılmayın . haberin devamı geliyor ….

https://www.youtube.com/watch?v=iWtWdGiscJA&t=116s