Dilara Kırmıt İstanbul Gazetem’de kadınlarla buluşuyor

Dilara Kırmıt İstanbul Gazetem’de kadınlarla buluşuyor

İstanbul Gazetem siz değerli okuyucularından gelen yoğun istek üzerine kadın okuyucularımıza özel sayfa açtık. Şimdi sizlerin en yakın dostu olacak Dilara Kırmıt sizlere kendini anlatsın..

Merhabalar;

Ben Dilara KIRMIT  Bursa’da doğdum Bursa’da yaşıyorum,

Lise mezunuyum lise’de 4 yıl moda eğitimi aldım. Okulumuzun Avrupa Birliği çapında düzenledikleri “Museums In Fashıon” projesi aracılığı ile Finlandiya ve İtalya’da kısa bir moda eğitimi alma şansı elde ettim. İstanbul’da küçük çaplı yerel gazetelerde sizlerle birlikte olmaya başladım. Siz değerli kadın okuyucularıma ilk modaya bakış açımı ve modanın bez parçalarından ibaret olmadığını anlatmakta başladım.

7 yıllık bir moda eğitimim var.

Zamanla yerel gazeteler olsun dergiler olsun gittikçe yazma ve insanlara düşüncelerimi ulaştırma imkanım çoğaldı, şimdi 4 yıldır bir çok dergi ve gazetede Moda Editörlüğü ve köşe yazarlığı yapıyorum.  İnsanlar, düşünceleri, söylemleri kadar olmasa da dış görünümleri ve kıyafetleriyle de karşısındaki insanda iz bırakır.

Hele ‘imaj her şeydir‘ kuralının işlediği günümüzde kıyafetin yerini yadsımak imkansız. İmajın, kişiden kişiye, cinsiyetten cinsiyete, meslekten mesleğe değişse de ortak bir dili vardır aslında. Ben o dili insanlara öğretmek için yazıyorum şimdi Kıbrıs, Adana, Denizli’nin yerel gazetelerine ne kadar yazarsam yazayım belirli bir kesime ulaşıyor bende Türkiye’nin Gazetesi olma yolunda hızla yükselen ivmesiyle siz değerli ülkem insanının evlerinde baş köşesinde yer alan İstanbul Gazetem ‘e  ve siz değerli okuyucularına geldim. Sizlerin sayenizde bu dili insanlara öğretme şansı elde edebilirim. İstanbul Gazetem’de olduğum için çok mutluyum sizlerinde desteği ile tüm Türkiye’de yaşayan kadınlarımıza bilgilerimi paylaşma imkanım olacak. 

Teşekkür ederim. 

MODA EDİTÖR KÖŞESİNE SORULARINIZI 

istanbul@istanbulgazetem.com  adresine gönderebilirsiniz…

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Bir cevap yazın