Dilara Kırmıt la “Nasıl Giyinilir ?” Haftası !

 

Dilara Kırmıt la “Nasıl Giyinilir ?” Haftası !

Öncelikle müjdemi isterim bayanlar az çok şöyle bir moda dünyasına göz attıysanız eğer eğlenceli bir yaz bizi bekliyor ! Büyük küçük demeden sempatik,elegan,cool yazın getirdiği seksilik en zengin bahçelerin düzenine taş çıkartıcak rengarenk çiçekler ve ve ve Japon kültürüne bile gönderme yapan sofistik detaylar bizimle olacak seçeneğimiz bol moda gibi renkli günleriniz olması dileğimle !

Payetli ve Pullu Elbiseler Nasıl Giyilir ?

Sokak modasının %90’lık kesimine mutlaka rastlamışızdır ama gelin görünki iyi hoş çok moda belki hep moda kalacak ama nasıl kombinleyeceği hakkında hiçbir fikri olmayanların da üstünde bakalım bu hafta nasıl giyinilir sorumuzda neler var ?

Payetli//Pullu Sigaret Pantolon
Zarif ayak bileklerini ortaya çıkan sigaret pantolon, önümüzdeki günlerde müthiş popüler olacak. Sigaret pantolon, alışılagelmiş krep tarzı kumaşlardan ziyade pul, payet, tül, triko, Chanel ya da sıkıştırılmış son teknoloji kumaşlardan elde edilecek. Yani farklı kumaşlardan tasarlanan sigaret pantolonlar yolda. Işıltılı bir sigaret pantolon edinin ve onu spor ayakkabı ile giyin.

Payetli//Pullu Kalem Etek
Paletli kalem etek, sizi vezir de edebilir rezil de. Eğer onu über şık bir bluz ile giyerseniz. Siz tam bir “fashion victim” olursunuz. Pullu kalem eteği, salaş mı salaş bir t-shirt ile giyiniz. Ya da gevşek örgülü boğazlı bir kazak ile deneyiniz. İşe gidiyorsanız; spor ayakkabı eşlik etsin size. Gece kullanıcaksanız; şık bir topuklu olabilir. Lakin üst giyim parçası yine über sportif; über salaş olmalı.

Converse ile Giy
Siz beni gayet iyi anladınız. Pullu parça, sportif parça olmadan giyilmeyecek. Converse ise bu nokta da biçilmiş kaftan.

Siyah Rock’n Roll T-shirt ile Giy
Eş, erkek arkadaş, kardeş, abi… Mutlaka birinin metal rock t-shirtü vardır.

 Dilara Kırmıt Trendleri ile 5 adımla size ilham olsun ister misiniz ?
BOL PANTOLON

Geçen yazdan beri önümüze gelen bol pantolonlar ile rahatlık trendi 2015 ilkbahar-yaz sezonunda da devam ediyor. Pantolon boylarında biraz daha kısalma görüyoruz. Hatta bazı tasarımcılar pantolon etek formlarına koleksiyonlarında oldukça fazla yer veriyorlardı.

 ELBİSE ÜZERİ ETEK

Yanlış duymadınız bir zamanlar kısa bir moda geçmişi olan elbise üzerine etek o zamanlar “çılgınlık olamaz” dediğimizi unutmamış gibi gözüküyor ve bu sezon şansını yeniden deniyor.Kat kat giyinmenin farklı bir şekli olan elbise üzerine etek trendi, çılgın stillerden hoşlanan, sıradışı görünmeyi seven moda tutkunlarının favori trendlerinden olacak.

GÖMLEK ELBİSE

En sevdiğim stil ! Geçen yaz sezonunda sıkça gördüğümüz gömlek elbiselere yeni sezon koleksiyonlarında hala yer veren tasarımcılar var.Şükür tek parça ile şıklığa ulaşabileceğiz tamamlayıcı unsurlarımızı unutmadan tabi ki ! Yaz sıcağı için kullanışlı bir parça olan gömlek elbise ile rahat stiller oluşturabilirsiniz.

70’LER MODASI

2015 ilkbahar-yaz sezonunda 70’ler modasına geri dönüyoruz. Nostaljik esintilere sahip kıyafetler podyumda yer alırken, neden sokaklara da bu güzelliği taşımayalım? 70′ler demek ihtişam ve parıltı demek elbiseden ayakkabıya, kolyelerden saçlara derken baştan aşağıya ışıl ışıl olmak demek her detayın ışıldaması gerektiği bir döneme giriyoruz. Işıltısız bir 70′ler stili düşünülemez.

50’lerin rock havasında ya da günümüzün normcore zamanı !

Biz bayanların en büyük kurtarıcısı kesinlikle denim stilinin olduğunu düşünüyorum.En kararsız anlarımızda ne giyeceğimize karar veremediğimizde; gündüz ya da gece topukluyla ya da spor ayakkabıyla skinny ya da bol kesim pantolonu, eteği, gömleği ya da ceketiyle hayat kurtaran denimler kış sezonunda da olduğu gibi İlkbahar-yaz sezonunda bizi yalnız bırakmıyor. 50’lerin rock havasını 90’larda bugün ‘normcore’ dediğimiz çabasız şıklığa ve rahatlığa bırakan denimler Chloe’de uzun ve kısa etekler halinde yine karşımıza çıkıyor. 

 

MART AYI BASILI YAYINIMIZDA YER ALACAKTIR .

 
 

Fecebook sayfamızda takip edebilirsiniz..

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

İSTANBUL GAZETEM 30.SAYISI 

Bir cevap yazın