Dilek DOĞAN Sarıyer

DİLEK DOĞAN - SARIYER
DİLEK DOĞAN – SARIYER

DİLEK DOĞAN – SARIYER

Sarıyer’de terör örgütü DHKP/C’ye yönelik operasyon sırasında polis kurşunuyla vurulan ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Dilek Doğan’ın ölümüne ilişkin davada, adliye önünde olaylar çıktı.

 

POLİS MEMURU DURUŞMAYA GELMEDİ.

Davada sanık polis memuru duruşmaya gelmedi. Ayrıca şikayetçilerin, mahkemenin taraflı tavır içerisinde bulunduğu, sanığa güvence verildiği ve adli bir kararın bu mahkemeden çıkmayacağı yönündeki beyanlarının reddi hakim niteliğinde olduğu gerekçesiyle bu talebin incelenmesi için dosyanın bir üst mahkeme olan 13. Ağır Ceza Mahkemesi’ne gönderilmesine hükmetti. Duruşma, 12 Ekim’e ertelendi.

 

DIŞARIDA EYLEM VAR !

Öte yandan dava devam ederken adliye içinde ve dışında da slogan atıp, pankart açan gruba polis müdahale etti. Polis toplam 19 kişiyi gözaltına aldı.  Polisin şiddet uyguladığı göstericilerin sırtına basılarak gözaltına alınırken , yerlerde sürünerek araçlara taşınan göstericileri halk savundu.

DELİKANLI GİBİ ÇIKSIN !

Polisin uyguladığı şiddete halk tepki gösterdi. Adliye kenarında bulunan çay bahçelerinden gelen sloganlar doğrultusunda bir cafeye giren polis güçleri ” Kim o bağıran ,delikanlı gibi ortaya çıksın” diyerek seslendi . Adliye kenarındaki çay bahçesinde oturan vatandaşların kimlik kontrolleri yapıldı .

 

BASILI YAYINIMIZ İÇİN ABONE OLUN .

GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN .

İstanbul Gazetem Dağıtım Alanları:

İstanbul bölgesinde ki tüm devlet kurum ve kuruluşları,[Belediyeler ,Belediye Müdürlükleri,Hastaneler,Kaymakamlıklar,Sendikalar Ve Okullar)

İstanbul bölgesindeki tüm dernek ve dernek kurumları,

Vakıflar,sosyal çalışma platformları,

Siyasi partilerin il ve ilçe başkanlıkları,

İstanbul bölgesinde şirket kurum ve kuruluşları,

Türkiye’nin tüm illerine ve İstanbul’un  ilçelerindeki  mahallelerinde bulunan  abonelerimize….

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

Yenilenen içeriği ile yeni çalışmalarımızda yer almak isteyen siz değerli okuyucularımız bizimle irtibata geçiniz.

ABONE KAYIT : Varol Kısa (0535 248 40 23) 

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Telefon numaralarımızla irtibata geçip abonemiz olabilirsiniz .Veya hesap numaramıza yıllık abonelik bedeli 100 tl yatırdıktan sonraistanbulgazetem@hotmail.com adresimize mail göndererek ” Adınızı , gazetenizin gelmesini istediğiniz adresinizi ve telefon numaranızı ” göndermeniz yeterli olacaktır. Türkiye’nin her yerine Gazetemiz ulaşmaktadır.

İlginiz için teşekkür ederiz. 

 

Abonelik ve destekleriniz için

HESAP NUMARAMIZ

YAPI KREDİ /Varol Kısa

Ferahevler Şubesi / Şube no: 1139

Hesap no: 89757664

IBAN: TR23 0006 7010 0000 0089 7576 64

Bir cevap yazın