Ezber Bozduran CHP’li Başkan ?

BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKANI RIZA AKPOLAT

Son yıllarda CHP’li Belediye Başkanları halka uzak göründüğü iddalar arasında yer alıyordu. Seçilene kadar varlar, seçildikten sonra yoklar gibi söylemler her seçim sonrası konuşulan cümlelerden biriydi. Artık bu sözler rafa kalkıyor. Bir CHP’li başkan var ki sormayın, gidin görün….

Seçim döneminden itibaren sürekli olarak yerel yönetimlerin katılımcı, şeffaf ve iletişim kanalları açık bir anlayışla hizmet etmesi gerektiğini ifade eden Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, “Açık Mikrofon Buluşmaları”nda Beşiktaşlılarla buluşmuş ve mikrofonu vatandaşlara uzatmıştı. Başkan Akpolat, bu kez de belediye binamızda Beşiktaşlı vatandaşlarla bir araya geldi. Randevu alan vatandaşlarımızı belediye binasında ağırlayan Akpolat, sorun ve taleplerini dinleyerek çözüm için zemin oluşturdu.

Levent Hizmet Binası toplantı salonunda gerçekleşen görüşmelerde Başkan Akpolat ile birebir görüşen vatandaşlar aynı zamanda başkan yardımcıları, birim müdürleri ve ilgili personelimize ayrılan masaları da ziyaret ederek sorun ve taleplerini doğrudan iletti.

Vatandaş buluşmaları ardından konuşan Başkan Akpolat, “Daha mutlu, daha huzurlu bir Beşiktaş yaratma yolunda vatandaşlarımızın sorun ve önerilerini dinledik. Katılan tüm komşularıma teşekkür ederim” şeklinde konuştu. Akpolat, “Vatandaşlarımızı ağırlayacağımız etkinliklerimize devam edeceğiz” dedi.

SIRADAKİ HABER , BİRDE BÖYLE CHP’Lİ BAŞKAN VAR