GELENEKSEL FARMİNA PATİ FESTİVALİ ETİLER SANATÇILAR PARKI’NDA!


GELENEKSEL FARMİNA PATİ FESTİVALİ ETİLER SANATÇILAR PARKI’NDA!

Farmina Pet Foods Türkiye, Beşiktaş Belediyesi desteğiyle Farmina Pati Festivali düzenliyor. Her yıl düzenlenen ve geleneksel hale gelen festival, 22 Haziran Cumartesi günü Etiler Sanatçılar Parkı’nda gerçekleşecek.

Beşiktaş Belediyesi, Farmina Pet Foods işbirliğiyle Etiler Sanatçılar Parkı’nda Pati Festivali düzenliyor. Saat 15.00’da başlayacak olan festivalde tüm katılımcılara Farmina tarafından sürpriz hediyeler dağıtılacak.

Sinan Güleryüz konseri de olacak festivalde, yumurta yarışması ve stil yarışması gibi eğlenceli yarışmalar gerçekleştirilecek, yarışmacılar birbirinden kıymetli jüriler tarafından puanlanacak ve şampiyonlar ödüllendirilecek. Aynı zamanda sosyal sorumluluk projesini de içinde barındıran bu organizasyonda sokak hayvanları yararına veteriner işleri müdürlüğüne yarım ton mama bağışı Farmina Pet Foods Türkiye tarafından yapılacak. Ücretsiz popcorn, pamuk şeker, balon dagıtımı, müzik eşliğinde eşsiz bir festival günü sizleri bekliyor. Bu festivalde siz değerli basın mensuplarını da aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Festival akışı:

15.00 Festival Başlangıcı ve Farmina Standından Kayıt Alımı

16.00 Yumurta Yarışması

17.00 Sinan Güleryüz Mini Konseri

18.00 Stil Yarışması

19.00 Festival kapanış

Tarih: 22 Haziran Cumartesi

Yer: Etiler Sanatçılar Parkı

Saat: 15.00