Gölge Kadın “Sarıyer olaylarını İnceliyor”

golge_kadin_olay_yerinde_sariyer

Sarıyer’de ilk sıraya oturan İstanbul Gazetem Gazetesi, bir efsaneyi daha yazar kadrosuna kazandırdı. Sarıyer Gölge Kadın . Gazetemizin kuruluş yıllarındaki yazılarıyla gündem yaratan Gölge Kadın, artık Sarıyer’de yazılarına devam edecek. Uzun yıllardır İstanbul Gazetem Gazetesinin İstanbul günlerini inceleyen Gölge Kadın yine siz değerli Sarıyerli okuyucularımız için ismini Sarıyer Gölge Kadın olarak değiştirdi.

Sarıyer’in artık yalan ve yanlış haberlerden sıkıldığı gerçek haberleri okumak istediği mesajlarınıza karşılıksız kalmayan Gölge Kadın yeni ismi ile “Sarıyer Gölge Kadın”  efsanesi sizlerle birlikte.

Bundan böyle yalancı,yandaş,çamurcu,satılık kalemlere “DUR” diyecek güçlü bir gazeteciniz var.

İstanbul Gazetem  Gazetesi’nin yazar kadrosunda yer alan  SARIYER GÖLGE KADIN  yazacak yine Sarıyer onu ve yazılarını okuyacak!

 

SARIYER GÖLGE KADIN Sponsorları için de sürprizleri var.!

İstanbul içinden herkesin sponsor olabileceği  “Sarıyer gölge Kadın” yazılarını basılı yayına taşımasında destek veren sponsorlarına hediyeleri var.

Firma sahipleri için tanıtım ,ilan,eleman, özel gün kutlama, taziye ilanı, kutlamalar, künye bilgileri gibi pek çok tanıtım bilgileri ücretsiz yayınlanacak.

Detaylar için ABONE ofisimizle iletişime geçebilirler. Sarıyer’e sahip çıkmak isteyenlerin SARIYER GÖLGE KADIN’a sponsor desteği olmalarını bekliyoruz”

 

İSTANBUL GAZETEM 0535 248 40 23 

 

Bir cevap yazın