HALKIN ADALETİ – Varol Kısa

HALKIN ADALETİ – Varol Kısa

Halkın adaleti Türkiye ve Dünya üzerinde tüm haksızlıkları gündeme taşımak için her Cumartesi gecesi 23:00 da Varol KISA‘nın ve hareketin gurup sayfası “HALKIN ADALETİ” nde canlı yayın ile sizlerle paylaşılacak. 

 

 Halkımız birbirimizin özgürlük mücadelelerinden ilham alıyor ve  Adalet ortak bir talep haline geliyordu. VKİY gurubu bunu gündeme taşımalı ve ilerici bir Türkiye için bir şeyler yapmalıydı. Bu işinde içinden Halk çıkmalı ve seslerini yükselterek konuşmalıydı. İşte sosyal medyanın verdiği nimetlerden faydalanmanın en güzel tarafını “Halkın Adaleti” arayışı içinde destek olmak her halde Mustafa Kemal’in Askerlerinin görevi olacaktır diye düşündük ve yollara düştük. Sosyal medyanın yanı sıra birde sokaklarda olmanın zamanı gelmişti. İşte “Varol Kısa ile İstiklal Hareketi” sonrası sokaklara çıkmanın fırsatı “Halkın Adaleti” olacaktı. Sizlerden destek bekliyoruz. Her Cumartesi 23:00 da facebook sayfalarımızda canlı yayın ve youtube sayfamızda videolarımızın tekrarı gerçekleşecektir. Lütfen paylaşım ve katılım desteğinde bulunun. 
 
  Sesimiz çoğaldıkça ve renklendikçe daha çok korku salıyor, uyuyan korkak kişileri de uyandırıp cesaret veriyoruz.
 Halklar sokakta, direnişte kardeşleşiyor ve özgürleşiyor. Ancak kardeşliğin anlamlı hale gelebilmesi için halkların eşitlenmesi gerekiyor. Halkların taleplerinin karşılanması, barışın toplumsallaşması şart oluyor. Eşitlik talebinin gerçekleştiği gün, zalimden mazlumun hesap sorduğu o gün, zulmün tükendiği ve kimsenin mazlumlaştırılmadığı o gün tekrar inanacağız;  yollarda sokakta kardeş olduğumuza. Bizler her zaman “Kan bağı ile değil , Can bağı ile bağlı en büyük aileyiz” diyerek yollara düştük ve bunu başardık. 
 
   Halkın adaleti artık sosyal medyadan çıkıyor ve yollarda, sokaklarda, caddelerde, ilçelerde,illerde, ülkelerde sizlerle birlikte oluyor. Tek yapmanız gereken bize katılmaktır.

HABER     / İSTANBUL GAZETEM 

Bir cevap yazın