İçimizden biri

İÇİMİZDEN BİRİ 

Değerli İstanbul Gazetem okuyucuları…

  Ülkemizde yaşanan terör olaylarının son bulması milletçe tek arzumuzken, her geçen gün kan dökülmesinin, ailelerin evlerine düşen acı haberlerle gözyaşlarının sel olduğu günlerin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Yaşanan terör olaylarında hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve sevenlerine sabırlar dileriz. Terörü esefle kınıyoruz. Başımız sağolsun.

  İstanbul’un tüm ilçelerinde yaşanan olayları yakından takip edebileceğiniz haberleri okuma fırsatı bulabilmenizin yanı sıra, röportajlarına yer verdiğimiz sektörlerinin kurucularını ve gelişme sağlayan kişileri tanıtma imkanı için yeni bir sayfa ile sizlere yayın hayatımızda yeniliklerle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Yeni sayımızda başlattığımız “İÇİMİZDEN BİRİ” sayfalarımızda sektörel, siyaset, politika, kamu kuruluşları ve halkın içerisinden çıkan tanınmamış değerleri sizlere tanıtıyoruz. Böylece başarılı kişilerin sektöre açılmak isteyen yeni meslektaşlarına yol gösterici rehber olmalarını sağlamak amacımızdır. Doğru kişileri, doğru zamanda siz değerli okuyucularımıza ulaştırmak ise ilkemiz olmuştur.

 İstanbul Gazetem gazetesinin ilk yayına girdiği 2014 yılından bugüne kadar olan süreçte bizleri desteklediğiniz için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Bu desteğin İstanbul’da siyasetin ve sektörün yaşayacağı canlılığın, hayata geçirecekleri projelere imza atmalarının ve projelerini tamamlıyor olmanın gururunu da gelecek sayılarımızda siz değerli okuyucularımızla paylaşacağız.

Sektörde bende “İçimizden biri” olarak varım diyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

İrtibat telefon numaralarımız

0535 248 40 23

0546 875 56 05

istanbul@istanbulgazetem.com

istanbulgazetem@hotmail.com

 İÇİMİZDEN BİRİ EKİM SAYIMIZ

 

İstanbul Gazetem‘e abone olun gazeteniz İstanbul’un neresinde olursanız olun kapınıza PTT yoluyla geliyor.

Abonelik için istanbulgzt@hotmail.com adresimize telefon numaranızı göndermeniz yeterlidir. İstanbul Gazetem sizlere ulaşır.

 

Bir cevap yazın