İstanbul, Ankara, İzmir belediyelerini CHP

31 MART 2019 YEREL SEÇİMLERİ AN VE AN VKİY TV ‘DE CANLI VERİLECEKTİR .

 ÖNCE BİR REKLAM YAPALIM .  ARTIK YOUTUBE DE BİR TV KANALIMIZ VAR.  SEÇİMLERİ AN VE AN İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN KAYDOLUN …https://www.youtube.com/watch?v=G1lhctJStss

SİYASET – SİYASET -SİYASET – VAADLER VE YALAN DÜNYASI

Türkiye’de 1980 den bugüne siyasetin içinde biri olarak , o kadar büyük yalanlar ve vaadler dinledim ki; inanın kaf dağının üzerine çıkar üst üste koysanız.

Şimdi benim siyasetçilerim “iki anahtar” “cennet tapusu” ve “milli” olmakdan vaz geçti üç büyük şehirde ki belediye başkanlarının kanlarına, soylarına, soplarına bakmaya başladı. …

Beyler beyler biraz sakin olun, bu millet çabuk unutur diye belden aşağı vurmak bir TÜRK SİYASETÇİSİNE yakışır mı? bir düşünün kelimeleri öyle ağzınızdan çıkartın. Bir bakalım isterseniz diğer partililer sadece ihalelerini kendi siyasi partili belediyelerinden mi alıyor ?

İzimir’de iş yapan firmalar sadece CHP li mi?

Ankara’da iş yapanlar sadece CHP li mi?

İstanbul’da iş yapanlar sadece CHP’li mi ?

yıllardır CHP belediyelerinde çalışıpğ evlerine ekmek götürenlere hakaret değil mi bu ?

Ben çok iyi biliyorum ki CHP belediyelerin müdür dahi olan diğer partili çalışanlar var. Şimdi CHP belediyelerinden aldıkları maaşı sokaklara mı atıyorlar , yoksa evlerine götürüp ailesinin boğazından ekmek diye mi geçiriyorlar.

dilin kemiği yoksa , yüreğin bir VİCDANI var. Lütfen AMAN diyorum sakin.

1 Nisan kimlere neler getirir bilinmez. Sizler TÜRK siyasetçisi olarak onur , gurur ve haysiyeti en üst düzeyde tutunuz.

İSTANBUL GAZETEM

Bir cevap yazın