İstanbul Gazetem 30. sayı canlı tanıtım

İstanbul Gazetem 30. sayı canlı tanıtım

İSTANBUL GAZETEM YEPYENİ İÇERİĞİ İLE YENİ SAYILARINA HAZIRLANIYOR!

”Soru-Yorum”

”İçimizden biri ”

”Belediye Başkanları ilçesini tanıtıyor”

Değerli İstanbul Gazetem Okuyucuları…

30. sayımız ile karşınızdayız.Her sayımızda olduğu gibi bu sayımızda da gündemi yakından takip edebilecek, sağlık,magazin,ekonomi haberlerini okuma fırsatı bulabileceksiniz.

2009 yılından bu yana ineternet sitesinde yayın yapan,son iki yıldır basılı yayın olarak dağıtımı sağlanan İstanbul Gazetem,yepyeni içeriği ile siz değerli okuyucularının beğenisini kazanmak,”Ailenizin Gazetesi” sloganı ile yola çıktığımız günden bugüne genişleyen ,büyüyen ailemize yeni bireyler kazandırmayı hedefliyor.

İstanbul Gazetem abonelik sistemine tabii olup,her ayın 15. gününden itibaren dağıtımı sağlanmaktadır.

Amacımız; toplumu oluşturan birylerin, bu bireyleri yöneten kurum ve kuruluşlar ile arasında köprü sağlamanın yanı sıra,yaşadığımız ülke toraklarından biri olan” İstanbul’ a” ait tarafsız yayıncılık yapabilmektir.

Her geçen gün çıtasını yükselten,emin adımlarla ilerleyen İstanbul gazetemin bir bireyi olmanızı , reklam desteğinizi ya da abonelik sistemimize üye olarak her geçen gün büyüyen bu aileye katılacak olmanızı dileriz.

Dağıtımının sağlandığı kurum ve kuruluşların, reklam ve haber bültenlerine yer veren İstanbul Gazetem, önümüzdeki sayılar itibari ile belirlenen dosya konuları ile çözüm ortaklığının kalemi,ışığı olmaya hazırdır. Yeni sayılarımızla birlikte bizimle irtibata geçip randevu sistemi ile sağlanacak röportajlarınıza yer verebilecek,projelerinizden bahsedebileceksiniz.

İlçe mahallerinde hizmet veren esnaf,tüccar,iş adamlarının ilanına ve reklamalarına yer verilmesinin yanı sıra, Belediye, Belediye Müdürlükleri ,Siyasi Partilerin İl ve İlçe Başkanlıklarının reklam tanıtım ve faaliyetlerine, bahsi geçen kurumların haberlerine,projelerine,çalışmalarına yer verilmektedir.

 

Fecebook sayfamızda takip edebilirsiniz..

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

İSTANBUL GAZETEM 30.SAYISI 

Bir cevap yazın