İstanbul Gazetem gazetesine abone olun, yerel basına destek verin , unutmayın ki …

Yerel basın bir mahallenin can damarıdır. Siz yerel halkımızın , yerel haber alma hakkınızı savunun. Aksi taktirde havuz medyası sizin sesiniz olmaz.

Bir haksızlığa maruz mu kaldınız?

Suyunuz mu kirli geliyor?

Yollarınız mı bozuk?

Belediye çalışmıyor

Çöplerimiz alınmadı

Asfalt ağlıyor

Sizlerin yanında ilk bulunan yerel gazeteler… Yani her gün alıp okuduğunuz büyük gazeteler, haberlerinize yer vermezler. Üzgünüz ama hergün para vererek aldığınız gazeteler değil para vermeden okuduğunuz veya hiç okumadığınız yerel gazeteler sürekli yanınızda…
2009 yılından beri yayın hayatını sürdüren , ve 2014 den sonra ismine İSTANBUL GAZETEM Gazetesi, olarak devam eden bu aile ; sizin dertlerinizi anlattığınız ve rahatlıkla ulaştığınız yerel gazetemize abone olursanız durum daha güzel olur. Yerel gazeteler, sizin sesinizi duyar duyurur, başınıza geleni görür ve gösterir, sizden biridir.

Yerel gazetenize ayda 15-20 lira para verip abone olsanız İstanbul, Ankara, İzmir ve gündem haberlerini duyarsınız. Hem de yerel gazetenize maddi bir destek vermiş olursunuz. Sizin abonelik ücretleri ile gazete gücüne güç katar…


Kısacası “Bu gazete benim” dersiniz, iyi ve kötü günde sizi yalnız bırakmaz. Sevinciniz ve üzüntünüz olunca hep yanı başınızdadır. “Ben haberleri nasıl olsa internette okuyorum” düşüncesini düşünülürse, yarın öbür gün internette de okunulan haberlere de ulaşılamayacak, havuz medyası diye tabir edilen haberlere toplum olarak maruz kalınacak.

Toplum olarak, halk olarak yerel gazetelerimize destek çıkmak için “Abone oluyorum” demeniz, yerel basını daha da güçlendirir. Yerel basının güçlü kılınması sizin desteklerine ve bilgilerinize ihtiyaç duymaktadır…İSTANBUL GAZETEM AİLESİ

İstanbul Gazetem’in imtiyaz sahibi olarak diyorum ki ; İstanbul Gazetem susarsa , herkes susar” 

 İstanbul Gazetem kuruluş itibariyle ilk günden bugüne siyaset yazan ve siyasetten haber veren bir gazete oldu. İşte diğer yayın kurumlarından ayıran doğruluk payımız buradan geliyor.

Siyaset Yerel ‘de başlar ,yukarı doğru kurum ve kişileri taşır .

Yani sayın Ulusal basın ve TV sahipleri ,siz susarsanız Türkiye susmaz .Yeni sesler Yerel den gelir ve sizlerin bıraktığı boşluğu doldurur merak etmeyin .Asıl tehlike Yerel susar sa ne olur .? Geriden geleni yoktur Yerel siyaset ve basının ,asla boşlukları doldurulamaz .Bakınız bugün Cumhurbaşkanı , Başbakan , Siyasi parti liderleri ,Genel başkanlar , yerel ‘den gelerek yukarı basamaklara tırmanmış ve başarılı olmuşlardır .Görev süreleri dolduğunda yerlerine yenileri  gelecektir.

Yeter ki yerel hayat devam etsin .Bu Türkiye’de olduğu gibi tüm Dünyada ‘da aynıdır .Şimdi sorumuza dönersek ,bir gazete veya bir TV susması ile asla o ülke susmaz .Fakat o ülkelerin yerel hayatı susarsa işte o zaman Dünya susmaz mı?.

Unutmayın!

” Bir kurumun söylemleri değil, eylemleri önemlidir.”  

Saygılarımla Varol KISA “Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı , bir Türk yerel basını sahibi ” 

sosyal medyalarda paylaşalım
error0

Bir cevap yazın