İstanbul Gazetem Vatan Partisi Esenyurt İlçe Başkanlığı’ında

VATAN PARTİSİ ESENYURT
VATAN PARTİSİ ESENYURT

İSTANBUL GAZETEM HER YERDE 

2016 yılına hedefimiz “İstanbul’un her yerinde İstanbul Gazetem okunacak!”  diyerek başladık. Yeni projeler ürettik. bu projelerimiz ses getirdi ve İstanbul’da 14 ilçede gazetemiz okunuyor. Abonelerimizi “Aile bireylerimiz” olarak kabul ettik. Bir gazeteden öte sınırları zorlayarak onların derdiyle dertlendik, sevinciyle sevindik. Başarımız taçlandırılıyor. Her geçen gün gücümüze güç kattık. Ve şimdi 15 ilçemiz Esenler ilçesinde artık İstanbul Gazetem okunacak… Bu baplamda bizlere destek veren “VATAN PARTİSİ ESENYURT İLÇE BAŞKANLIĞI” na özel teşekkürlerimizi sunuyoruz. .

2016 YILI PROJELERİMİZ.

İstanbul Gazetem’in yenilendiği sayılarında;

”Bir sorumuz Var!” köşemizde görüşlerinize yer verirken,

”Benim Projem ” bölümümüzde projelerinizden bahsedebileceksiniz.

”Yaşadığın Yeri Tanı!” köşemizde ise; bölgenin yetkili kişilerinin teknik yazı makale ve görüşlerini okuyabileceksiniz.

Her sayımızda gündemi yakından takip edebilecek, sağlık,magazin ve ekonomi haberlerini okuma fırsatını bulabileceksiniz.

2009 yılından bu yana ineternet sitesinde yayın yapan,son iki yıldır basılı yayın olarak dağıtımı sağlanan İstanbul Gazetem,yepyeni içeriği ile siz değerli okuyucularının beğenisini kazanmayı,”biz bir aileyiz” sloganı ile yola çıktığı günden bugüne genişleyen, büyüyen ailesine yeni bireyler kazandırmayı hedefliyor.

İstanbul Gazetem abonelik sistemine tabii olup,her ayın 15. gününden itibaren dağıtımı sağlanmaktadır ve 6000 traja sahiptir.

İstanbul Gazetem olarak amacımız; toplumu oluşturan bireylerin, bu bireyleri yöneten kurum ve kuruluşlar ile arasında köprü sağlamanın yanı sıra,yaşadığımız ülke toraklarından biri olan” İstanbul’a” ait tarafsız yayıncılık yapabilmektir.

Her geçen gün çıtasını yükselten,emin adımlarla ilerleyen, ”biz bir aileyiz ” sloganı ile yola çıkan İstanbul Gazetem’in bir bireyi olmanızı , reklam desteğinizi ve abonelik sistemimize kayıt bu aileye katılacak olmanızı dileriz.

Dağıtımının sağlandığı kurum ve kuruluşların, reklam ve haber bültenlerine yer veren İstanbul Gazetem, önümüzdeki sayılar itibari ile belirlenen dosya konuları ile çözüm ortaklığının kalemi,ışığı olmaya hazırdır. Yeni sayılarımızla birlikte bizimle irtibata geçip randevu sistemi ile sağlanacak röportajlarınıza yer verebilecek,projelerinizden bahsedebileceksiniz.

İlçe mahallerinde hizmet veren esnaf,tüccar,iş adamlarının ilanına ve reklamalarına yer verilmesinin yanı sıra; Belediye, Belediye Müdürlükleri ,Siyasi Partilerin İl ve İlçe Başkanlıklarının reklam tanıtım ve faaliyetlerine, bahsi geçen kurumların haberlerine,projelerine ve çalışmalarına yer verilmektedir.

ESENYURT İLÇESİ 

Esenyurt, İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinin semtlerinden biriyken, 2008 yılında Kıraç beldesi ile birleştirilerek ilçe olmuştur.

Esenyurt yerleşim yeri bütünü, Marmara bölgesinin Trakya alt bölgesinde, İstanbul Metropolitan alan sınırları içerisinde yer almaktadır. Bu bölgenin doğusunda Küçükçekmece Gölü, batısında Büyükçekmece, kuzeyinde Hoşdere köyü ve TEM Karayolu, güneyinde Firuzköy ve E-5 Karayolu bulunmaktadır.

İlçede 13 sağlık ocağı 1 devlet hastanesi 1 kızılay hastanesi (kızılay hastanesi devlet hastanesi ek binası haline getirilmiştir) ve 1.000.000. m² şehir parkı bulunmaktadır. İlçede güvenlik 1 haziran 2009 itibariyle polis teşkilatına geçmiştir. Emniyet müdürlüğü binası hazırlanmıştır.

Esenyurt’un yüzölçümü 2.770 hektardır ve 1989 yılında belediye olma niteliği kazanmıştır. Belediye teşkilatının kurulmasıyla bölgede bir hizmet atağı başlatılmıştır. Henüz İETT tarafından bir otobüs terminali yoktur.

VATAN PARTİSİ ESENYURT İLÇE BAŞKANLIĞI 

Vatan Partisi Esenyurt İlçe Kurultayı 06 Mart 2016 Pazar günü yapıldı.

Gündemin takibi sonrasında Yönetim Kurulu ve İl Delegesi seçimlerine geçimi gerçekleştirdi.

Yapılan seçim sonucu kurultay’a tek aday olarak giren Canan Şentürk, kullanılan oyların tamamını alarak İlçe Başkanı seçildi.

Diğer üyeliklere ise Fatma Akdağ, Nazik Şirinaga, Rufi Bahtiyar ve Samir Cabbar seçildi.

Vatan Partisi Esenyurt İlçe Başkanlığı haberleri “İstanbul Gazetem” sayfalarında yer alacaktır. 

 

İstanbul Gazetem Dağıtım Alanları:

İstanbul bölgesinde ki tüm devlet kurum ve kuruluşları,[Belediyeler ,Belediye Müdürlükleri,Hastaneler,Kaymakamlıklar,Sendikalar Ve Okullar)

İstanbul bölgesindeki tüm dernek ve dernek kurumları,

Vakıflar,sosyal çalışma platformları,

Siyasi partilerin il ve ilçe başkanlıkları,

İstanbul bölgesinde şirket kurum ve kuruluşları,

İstanbul ilçe mahallelerindeki aboneler….

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

Yenilenen içeriği ile yeni çalışmalarımızda yer almak isteyen siz değerli okuyucularımız bizimle irtibata geçiniz.

Varol Kısa (0535 248 40 23) istanbulgzt@hotmail.com

Bizi takip etmek ve incelemeniz adına www.istanbulgazetem.com

 

Bir cevap yazın