İstanbul Gazetem,Sarıyer Belediyesi,İstinye Muhtarlığı

 

 

HALK İÇİN ÜÇLÜ HİZMET 

Basın ,Muhtarlık ve Belediye işbirliği Vatandaşı mutlu etti .

 

 

İstanbul Gazetem , İstanbul’un tüm ilçelerinde okunan tek gazete olmasının tek sebebi ,vatandaşın sikayet ve isteklerini ücretsiz yetkili kurumlara duyurması olmuştur .İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi Sarıyer’de tek gazete konumuna gelen “İstanbul Gazetem” özellikle Sarıyer şubesinin başarıları gündeme bomba gibi oturuyor .İşte İstinye’de halkın en büyük sıkıntısını haber yaptığımız kaldırım sorunu bugün çözümlendi .

 

Sarıyer’de Derbent seçim çalışmalarını , Ayazağa ‘da muhtarı göreve davet , Büyükdere Güzelleştirme Derneği  engel ve engellenme sorunu , Rumelihisarı meydan düzenlenmesi , İstinye sahil korkulukları ,Ayazağa çocuk parkı ve yolların durumu  ve bir çok soruna çözümü için sessizlerin sesi olan İstanbul Gazetem bir yenisini ekleyerek  İstinye mahallesi kaldırımsız caddenin çözümü için haber yapmıştı .

 

Elbette bu gurubun en büyük hak sahibi Sarıyer Belediyesi’dir . Bizlerin uyarı haberlerini dikkate alarak ,dilekçelerini sunan Muhtarlarımızın isteklerini ellerinden geldiğince geri çevirmeyen Sarıyer Belediyesi tüm birimlerine ve Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü GENÇ‘e destekleri için teşekkür ederiz .

 

 Bu başarımızda Muhtarlarımızın ilgisi ve hizmetleri teşekkür hak eden en öncü unsurlar olmuştur .

   Sarıyer’de Ferahevler Muhtarı  TURAN ÖZTÜRK  ,Büyükdere Muhtarı  ALİ YAZICI , Rumelihisarı Muhtarı  ÇETİN KARAYILAN  , İstinye  Muhtarı RECEP ALKAN   , Reşitpaşa Muhtarı CELAL SELİM  , Cumhuriyet  Muhtarı NEVZAT AKTAN ve Merkez Mahallesi Muhtarları  SİNAN YÜKSEL  bizlere bu konuda büyük destek vermişlerdir. Görevlerinde başarılar diler ,teşekkür ederiz . Her ay basılı gazetemizde bu muhtarlarımızın hizmetlerini örnek olması için yayınlıyoruz .

 

 

İSTİNYE DEREBOYU CADDESİ  YOL GÜZERGAHINDA YAYA YOLU MESAFESİ YAPILDI . 

 12015165_891381304276472_7403853554277124579_o

İSTİNYE MAHALLE MUHTARI : RECEP ALKAN 

 

 

 

 

Bir cevap yazın