İstanbul kadın dayanışma ve çevre platformu

İstanbul kadın dayanışma ve çevre platformu

İstanbul kadın dayanışma ve çevre platformu üyeleri bugün yeni ekip arkadaşlarıyla tanışma ve  fikir paylaşma toplantısı düzenledi. 
 
 Tanışma programı sonrası fikir paylaşımlarında bulunuldu. Konuların başında son günlerde yaşanan “Ensar vakfı çocuklara tecavüz olayları” ve “Kadına şiddete hayır” oldu. Önergelerini sunan üyeler gelecek programlarının alt yapısını projelendirirken , İstanbul’da yaşayan kadınlara bir çağrı yapmayı ihmal etmediler. 
 
“GELİN BİRLİK OLALIM” 
 
Özellikle son günlerde çocuklara ve kadınlara uygulanan şiddet olaylarına karşılık İstanbul kadın dayanışma ve çevre platformu üyeleri , gücümüze güç katacak yeni ekip arkadaşlarımız sayesinde kanun ve kuralların değişimi için söz hakkı paydamız daha fazla olacaktır. Hiç bir siyasi kurum ve kuruluşa bağlı olamayan platformumuz tüm kadınlarımıza kapısını açmıştır. Gelin birlik olalım ,daha huzurlu ve güvenli yaşam alanlarına sahip olalım çağrısında bulundular. Bir sonra ki toplantı tarih ve yerini okuyucularımıza İstanbul Gazetem aracılı ile duyuracağız. Toplantı sonrası fotoğraflar çekilerek sohbetler edildi.  Haber VAROL KISA  Toplantı fotoğrafları facebook sayfagmızdadır.  
 
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN .
 

KATILIMCILAR 

          Süreyya Cinik ,Mesudiye Ergün,  Yasemin Güney Cankurt , Zekiye Varol , Sevda Taştan , Melahat Tunç ,
          Nilgün Kıral , Nermin Batman , Ayşegül Nuran Bektaş, Yıldız Laçinel , Servet Nadir ,
         Yasemin Biter, Yasemin Yıldız Sevigen , Nazan Tok , Reyhan Dinçtepe , Meryem Kızılırmak ,
         Muradiye Albayrak , Sedef Küçük , Leyli Sözen Üstün, Beser Güzelci, Aynur Küçük , 
 
Yaşadığımız yerlerde halkın huzuru ve güveni için kurulan tüm STK,dernek ve vakıfların yanında olan İstanbul Gazetem İstanbul kadın dayanışma ve çevre platformu’na destek verirken , organizasyonda yardımcı olan bisonorganizasyon ‘da platformun etkinliklerinde görev almaktadır. 
 
 
 
 
 

Bir cevap yazın