İşte Varol Kısa ile İstiklal Hareketi’nin çizdiği yol haritası

İşte Varol Kısa ile İstiklal Hareketi’nin çizdiği yol haritası

 

Kuruluş 1919 – Kurtuluş 2019 diyerek yola çıkan Genel Merkezi İzmir ilinde olan “Varol Kısa ile İstiklal Hareketi” Gönüllüleri yol haritasını kamuoyu ile paylaştı. 

 

İl ve ilçe yönetimlerinin yüzdelik çoğunluğu  kadın hareket amirleri  genç, emekli, emekçi, ev kadını gönüllülerden oluşturulacak.
 
Kamu kurum ve kuruluşlarıyla iştiraklerinde çalışanlardan harekete resmi destek istenmeyecek. 
 
Kamu ile iş, ihale, taşeron ilişkisi bulunanlar harekete destek sağlayacak. 
Akrabalık, hemşeri, mezhep ve din  grubu ya da herhangi bir mensubiyet ön plana çıkarılmayacak
 
Şaibeye, dedikoduya fırsat verilmeyecek, gönüllüler birbiriyle asla hareketi konuşmayacak. Birlikte gurup olarak konuşulacak. Tüm gönüllülerin haberi olacak. 
 
Hareketin önemini anlayan değer veren  temel ilkelerine uygun kişiler belirlenecek
 
Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi üyeleri hareketin siyasi ayağı olarak yol gösterecek.
 
Yönetim kurullarında görev alacak üyelerin eğitimine değil yürekli çalışmalarına bakılacak. Herkes eşittir. Eğitim kendi sosyal hayatı için önemlidir. Hareketimiz sınıf ayırımı  olmayan tek harekettir. 
 
İl ve İlçe yönetimlerinde her gönüllü bir birinden mesuldür. Bir hata hepsinin başarısızlığı olduğu gibi  , bir güzel etkinlik yine hepsinin başarısı sayılacak. Kişiler değil hareket ön planda kalacak. 
 
Gönüllüler imkanları doğrultusunda harekete gönüllü kazandıracak ve her etkinlikte görev alacaktır.
Hedefimiz 2019 yılında Atatürk ve Türkiye Cumhuriyeti sevdalısı yönetim kadrosu oluşturmaktır. Ankara’da Anıtkabir’e dokunmayan Belediye başkanı seçmektir. 2019 yılında seçeceğimiz Cumhurbaşkanı, Başbakan, Belediye Başkanlarından hiç bir şey istemiyoruz. Bizler gönüllü olarak onlar kazansın diye çalışacağız.
TEK ŞARTIMIZ
Türkiye Cumhuriyeti’nin Milli Kurtuluş Bayramlarını, Anıtkabir ve Ulu Önder Cumhurbaşkanı Başkomutan Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü özgürce korumak, savunmak ve kutlamak istiyoruz. Hepsi bu kadar basit .   Tüm gönüllü ordumuza Allah’dan güç, kuvvet, sabır dilerken gazamız mübarek olacaktır diyorum. Sevgi , saygı , Birlik ve Beraberlik içerisinde zafer bizimdir. 

                         VAROL KISA 

                     HAREKET LİDERİ 

 

 

 İLKEMİZ; İstanbul Gazetem her yerde olduğu gibi GÜNDEM haberlerinin en çok okunan ve en çok güvenilen tek gazete oldu. Bunun sebebi sadece habercilik değil, halkın iradesini de öne alan işler yapmamızdır. Halkımız bizlere güvenir ve sahip çıkar. Böylece bulunduğumuz her yerde birinci sırada olmamız çok normal oluyor. Kimileri gazetecilik adı altında şantaj ve yalan haberler yaparken bizler İstanbul Gazetem olarak asla bu yöntemi benimsemedik ve hiç uygulamadık.

GAZETEMİZE DESTEK OLMAK İÇİN TIKLAYIN .

Fecebook sayfamızda takip edebilirsiniz.. Fotoğrafları görebilirsiniz.

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Bir cevap yazın