İstinye Spor Kulübü Geleceğin yeni adı

İstinye Spor Kulübü Geleceğin yeni adı

  İstanbul Gazetem gazetesi halkımız için yapılan her güzel çalışmanın yanında olmaktan onur ve gurur duyar. Sarıyer Spor kulübü haberlerinin yanında ilçede bulunan tüm spor kulüplerinin güzel çalışmalarını sizlere duyuruyoruz. Sarıyer için slogan belli “O sene , bu sene olsun” . Bizler de tüm kalbimizle Sarıyer’de siyasetten spora her güzel oluşumun içerisinde olmaya çalışıyoruz. 

 

İstinye Spor Kulübü alt yapı çalışmalarına azimli bir şekilde başladı. Bir spor kulübünün ilçede ve mahallede olmasının en güzel tarafı gençlerin ve çocuklarımızın kötü alışkanlıklardan uzak durması sağlamaktır. İstinye Spor Kulübü  geleceğin gençlerini yetiştirip hem futbola kazandırmak hemde kötü alışkanlıklara bulaşmamalarını sağlamak için ellerinden gelen çabayı sarf ediyorlar.

Bu güzel kulübü ve çalışmak için hırslı istekli gençlerimizi ve çocuklarımızı ziyaret ettik. Elbette bir spor kulubü hel helel yerel bir spor kulübünün ayakta durması ve hizmet vermesi gerçekten zor. Bizler burada halkımıza ve ilçemize güzel bir hizmet verildiğinin kanıtını sizlere sunuyoruz. değerli büyüklerimizin, kurumlarımızın ve hayır sever vatandaşlarımızın neler yapacağını söylememize artık gerek yok sanırım.

Haydi Sarıyer “O sene, Bu sene” olsun ve tüm ilçede bir kalkınmaya başlayarak el birliği ile çağdaş bir ilçe konumuna gelelim. Şimdiden tüm emeği geçen kulüp yönetimine ve başkanına, en alt kadrodan en üst kadroya kadar teknik heyetine ve siz değerli hayır sever vatandaşlarımıza teşekkür ederim. Sarıyer sadece bu gazeteyi okuyor www.istanbulgazetem.com  tıkla oku.

      VAROL KISA 

Fecebook sayfamızda takip edebilirsiniz.. 

Bir cevap yazın