İzmir’den Ankara’ya yürüyor

UFUK NEİDİM İZMİR’DEN ANKARA’YA YÜRÜYOR

Türkiye’de adamlar bitmedi. duran adam, metrodaki adam, tacize uğrayan adam, destek veren adam , derken şimdi YÜRÜYEN ADAM ….

 

İSTANBUL GAZETEM RÖPORTAJI

 

Sosyal medya fenomenlerinden biri olan, ayrıca dernek başkanlığı görevini sürdüren Ufuk Neidim ; Amerika parlementosu ve Trump mektubuna tepki yürüyüşü yapıyor. Kendisi sadece İstanbul Gazetem ile röportaj yaptı ve tüm hakkı saklı olmak üzere görevlendirdi.

Türkiye Cumhuriyeti’ne ABD’nin son günlerde uyguladığı politikayı eleştirmek ve saygısızca yazılan mektuba tepki vermek için önce kendi sosyal medyalarında halka seslenen Başkan Ufuk Neidim; daha sonra bunu tüm Türkiye’de duyurabilmek adına yürüyüş kararı aldı.

İzmir’den yola çıkan Neidim 6. gününde İstanbul Gazetem ile buluştu. Sohbetimizde görüldüğü kadarıyla bu yürüyüş için hazırlıkları tam ve zinde bir Başkan gördük.

https://www.youtube.com/watch?v=LHMlafVHIUY&t=3s

 

 

UFUK NEİDİM

Ufuk Neidim sözlerine başlarken destek beklediğini ve özellikle sosyl medyada duyurulmak istediğini dile getirdi. 

Neidim . Mücadelemiz emperyalizm baskısını yok etmek. ermeni soykırımı diye bir yalanı ortaya attılar ve yaptırım yapmaya çalışıyorlar. Aslında onlar Türk soykırımı yapmıştır. Tarihi iyi inceleseler bunu görecekler. Belki de gördüler ama işlerine gelmiyor.  Asla hakkımızı yedirmeyiz. Ayrıca ; ABD için de yollardayım , ABD bize yaptırım yapacak bir ülke mi oldu. Ne zaman kuruldular tarihleri nedir, ayrıca Türkiye onların yaptırım yapabileceği 3. Dünya ülkesi değil, Çağdaş Modern İlerici bir ülkedir.

Trump yazdığı mektubu kendisine iade ediyor ve yürüyüşümüzün sonunda Ankara’da bu mektubu temsili yakmak için dostlarımızı davet ediyorum. İstanbul Gazetem ailesi bizlere verdiği destek den dolayı haberimizin tüm hakkı kendilerine aitttir. Ulusal ve yerel basın İstanbul Gazetem ‘den izinsiz haberimizi yayınlayamaz. ” diyerek yürüyüşüne devam etti.

Bizlerde İstanbul Gazetem Ailesi olarak kendisine başarılar diliyoruz. Dileriz sesini ve amacını duyurur. 

 

HABERİN DEVAMI BASILI YAYINIMIZDA OLACAK.