Kadıköy Belediye Haberleri

Kadıköy Belediye Haberleri

İstanbul Gazetem , Avrupa yakası ilçe belediyelerinden sonra ,Avrupa  yakası Belediyelerin hizmetlerini sizlere duyurmaya başladı .Çatalca Belediyesi , Ümraniye Belediyeis ,Maltepe belediyesi ,Kartal belediyesi haberlerinden sonra yeni ofisimiz ile sizlere  artık Kadıköy Belediye haberlerini  İstanbul Gazetem  yayınlayacaktır.
İlk haberimiz DUYURU haberidir .bizden ayrılmayın .Gazetemize destek olmak için lütfen “Reklam panellerimizi ziyaret edin .
 
 
KADIKÖY’DE KILIÇDAROĞLU’NUN KATILIMIYLA TOPLU AÇILIŞ VE TEMEL ATMA TÖRENİ
 
 
Kadıköy Belediyesi tarafından hayata geçirilecek olan 9 projenin açılış ve temel atma töreni CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İstanbul 1. Bölge Milletvekillerinin katılımıyla 10 Ekim Cumartesi günü yapılacak.
 
Kadıköy Belediyesi, “Kadıköy Geleceğini Kuruyor” sloganıyla hayata geçireceği 9 projenin açılış ve temel atma törenine hazırlanıyor.
 
Kadıköy halkının öneri ve istekleri doğrultusunda hazırlanan 9 projenin açılış ve temel atma töreni Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekilleri tarafından yapılacak.
 
CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP Milletvekillerinin katılacağı törene katılımınızı bekleriz.

 

Bir cevap yazın