Kağıthane Belediye Meclis Toplantısı Kasım ayı

Kağıthane Belediye Meclisinin 6. Seçim Dönemi 2016 yılı 11. Dönem KASIM ayı toplantıları Ataya saygı konuşmaları.

 

CHP Kağıthane Belediye Meclis Üyesi Bülent Karakaş gündem dışı konuşmasında

“Kurtuluş Savaşı’nın önderi, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, başta mazlum milletler olmak üzere tüm dünyaya örnek olan büyük devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü edebiyete intikalinin 78. yılında saygı, rahmet ve giderek büyüyen bir özlemle anıyoruz. Her geçen gün O’nun büyük dehası ile kurduğu Cumhuriyetin ve mimarı olduğu demokratik, laik, sosyal hukuk devletinin ne kadar önemli olduğunu daha iyi anlaşılmaktadır.

Atatürk’ün bizlere bıraktığı en büyük miras olan Türkiye Cumhuriyeti, birlik, beraberlik ve bütünlük içinde özgürlüklerine sahip çıkan vatandaşlarımızın kararlılığıyla sonsuza kadar yaşayacaktır.

Bu inançla, Büyük Atatürk’ün önünde saygı ile eğiliyor silah arkadaşlarını, Kurtuluş Savaşı ‘nın tüm kahramanlarını bir kez daha rahmet ve şükranla anıyoruz” dedi.

 

Kağıthane Belediye Başkanı FAZLI KILIÇ günün önemiyle ilgili yaptığı konuşmasında…

 

Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk’ü saygı ile anıyoruz. Türkiye’de terör örgütlerinin yaptığı saldırılara destek veren kurum ve kuruluşları kınıyoruz. FETÖ ve PKK terör örgütleri milletimizden gerekli cevabı alacaktır. Bugün hayatını terör saldırısıyla kaybeden Derik Kaymakamı Muhammed Fatih Safitürk’ Allah’tan rahmet diliyor ve saygı ile anıyoruz. ” dedi.

 

HABER: VAROL KISA  – İSTANBUL GAZETEM

 www.istanbulgazetem.com haber sitemizden ve basılı yayınımızdan takip edebilirsiniz .

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ

Türkiye’nin her yerindeyiz.Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Bir cevap yazın